Brak@po odstawieniu duphastonu

Przez 4 miesiące brałam duphaston (16-25dc po 2xtabletki). Cykle mam 26 dniowe.W ostatnim (obecnym cyklu nie brałam duphastonu,po prostu go odstawiłam), dzisiaj jest 29dc i nie ma @. I nie wiem czy mi się coś poprzestawiało czy to…….???A cykle miałam zawsze regularne 26-27dni.Bardzo proszę o wasze opinie czy to możliwe że przyczyna opóźnienia jest odstawienie duphastonu.
Gosia

3 odpowiedzi na pytanie: Brak@po odstawieniu duphastonu

asia2005 Dodane ponad rok temu,

Re: Brak@po odstawieniu duphastonu

Witam,
Ja duphaston brałam tylko raz (też 2 tabletki dziennie) na podtrzymanie wczesnej ciąży. Ale mimo tego i tak się nie udało.
Twój przypadek jest zupełnie inny. Być może to nie wina duphaston’u, że @ nie ma. Myślę, że najprostszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić jest test ciążowy (w 29dc powinien być już bardzo wiarygodny). Mam nadzieję, że to dzidzi jest powodem braku @. Trzymam kciuki.
Pozdrawiam Asia
PS: Najpierw sprawdź by nie martwić się na zapas.

ami7 Dodane ponad rok temu,

Re: Brak@po odstawieniu duphastonu

Gosiula, radze zrobić teścik… wszystko będzie wtedy wiadomo… duphaston może opóźnię @, ale niekoniecznie… trzymam kciuki, aby powodem braku @ była… fasolka!!!!!

ami7
[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: Brak@po odstawieniu duphastonu

a czy juz robiłas test ciążowy??To moze jeden powod.
Drugi-ja kiedy odstawiam luteinke, to cykle od razu mam o 5-7 dni dłuzsze, i sama nie wiem, dlaczego.
Ty moglas zakłócac sobie Duphastonem owulacje i nie zachodzlas w ciaże(bo trzeba go brac 2dpo), a skoro teraz nie wziełas to jest szansa na II kreseczki.

37cykl/ 13po zabiegu
Mama Damianka 29.05.1998 i Aniolkow V 2002, I 2004

Znasz odpowiedź na pytanie: Brak@po odstawieniu duphastonu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
film z cc - komu, komu:)
Film leży na serwerze do ściągnięcia. Będzie tam leżał krótko więc się spieszcie:). Nie piszcie mi adresów mailowych, bo on jest za duzy do wysłania. Trzeba sobie ściągnąć: [url]www.meduzaart.pl/porod[/url] Film jest spakowany
Czytaj dalej
Karmienie
Pilnie potrzebuje info - Bebiko, Nan
Pomozcie mi kochane szybko, bo z cycuchami juz nie najlepiej, a cos musze Kubie dac... Dokarmialam go wczesniej Bebiko Omneo 1 (tylko na noc). W nocy plakal ogromnie szarpiac piers,
Czytaj dalej