Bromek i niepokojące objawy

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #59577

    bibitka

    Kochane Dziewczyny
    Proszę Was o radę i informację. Otóż od kilku miesięcy biorę bromergan 1/2 tabletki na noc, ze względu na wysoką prolaktynę po badaniu z obciążeniem. Od dwóch miesięcy zauważyłam, że bardzo bolą mnie piersi, a brodawki wręcz pieką. I to non stop przez ostatne miesiące. Staje się to czasami nie do zniesienia. Czy to może być skutek leku (wcześniej tego nie miałam) lub czy prolktyna mogłą się zwiększyć???? Czy któraś z Was miała podobne objawy???? Do tego zaczęły mi pękać naczynia krwionośne na piersiach. Proszę odpiszcie mi jeśli któraś miała podobny problem. Będę wdzięczna bo pomału zaczynam się martwić czy to nie jest coś poważniejszego niż prolaktyna.
    Ślicznie z góry dziękuję. Wy dziewczyny jesteście najlepszym doradcą w tych kłopotliwych sprawach.
    Pozdrawiam i życzę zdrowia i samych radości z fasolek.

    #760875

    karla33

    Re: Bromek i niepokojące objawy

    Cześć,
    ja biorę 1 tab. bromku od trzech cykli, ale nie mam żadnych doleglowosci. Nie mniej jednak, lekarka uprzedzała mnie o tego typu skutkach ubocznych bromku. Ale moim zdaniem powinnaś zasięgnąć porady lekarza.

    Pozdrawiam

    Karla33

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close