Brudne mamy

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 16)
 • Autor
  Wpisy
 • #11914

  gosiaczek13

  Jesteś mamą to powinnaś być brudna śmierdząca i zaniedbana!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mniej więcej tak zrozumiałam niemiłe uwagi ze strony starszej pani gdy byłam na spacerze.
  Wyszłam jak codzień na spacer a że lubie (jak my wszyscy) być czysto i dobrze ubrana (oczywiście nie szłam w mini i szpilkach)i lubie makijaż (delikatny nawet bardzo bo przeciez nie mam czasu) to tak właśnie wygladałam. zaczepiła nas starsza pani na początku puti puti jaki mały dzidziuś , a po chwili zaczeła być coraz bardziej wścipska i nie miła .Bo to teraz tak sie chodzi!!!!!! drogie mamy” wyszminkowane wypindrzone jak by na jakieś bale szły i wogule co to teraz się porobiło za jej czasów to by mi mąż wprał jak ja bym z domu wyszła !!!!!do garów!!!!! i teraz to my mamy słodkie zycie pampersy i te inne pierdoły kiedyś to bysmy posmakowały co to znaczy mieć dziecko pranie pieluch ,( ubranek to wogule nie było) obrobić pole, krowy , świnie………………….
  i całe swoje trudne zycie mi opowiedziła z pretesjami jak to nam teraz dobrze..
  nie przecze ze jest nam duzo lepij niz naszym babcia bo mamy wiele udogodnień ale czas idzie do pszodu a nie cofa sięw stecz.
  Co mnie głupie babsko zdenerwowało to jej!!!!!
  I CO WY NA TO?

  Gosia!

  #184898

  westa

  Re: Brudne mamy

  Czy ta pani może nie przechodzi klimakterium????? Trzebabyło krzyczeć WARIATKA. Zresztą nieprzejmuj sie szkoda nerwów. Popatrz na niunie i zrobi ci sie lepiej!!!!!!!!!!!!  #184899

  pikpok

  Re: Brudne mamy

  Co do czystości starszych pań (nie wszystkich oczywiście) -lepiej nie stawać w pobliżu, jeżeli jest się razem z nimi w zamkniętym pomieszczeniu… Czym skoorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci Hi, Hi ;))))))))))))))))))))))))

  Agnieszka i Olo

  #184900

  smoki

  Re: Brudne mamy

  glupia i zazdrosna baba

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (4 miesiące i 1/2!)

  #184901

  zula

  Re: Brudne mamy

  No, to chyba muszę porzucić ten komputer i iść do garów!!! hihihi!!! Jakaś nawiedzona babcia! Kiedyś były jej czasy, teraz są NASZE czasy! Mimo tych udogodnień nieraz mam wrażenie, że doba jest za krótka i dziękuję wszystkim, że teraz mamy tyyyyyyle udoskonaleń!!!
  Dobrze, że muszę teraz karmić tylko synka a nie świnie! :-))))

  Ania i Wiktorek, który urodził się 15 grudnia 2002

  #184902

  smoki

  Re: Brudne mamy

  Nobla temu co wynalazl pampersy i chusteczki do zadka!

  Pozdrowienia
  smoki i Dawidek
  (4 miesiące i 1/2!)  #184903

  Anonim

  Re: Brudne mamy

  ale może ona właśnie uważała,że ty do takich nie należysz…że inne mamy to takie siakie owakie ale ty nie bo przeciez nie byłaś wymalowana mocno jak sama piszesz wiec trudno cię podciagać pod to określenie: „wyszminkowane wypindrzone jak by na jakieś bale szły”

  a swoją drogą to gdyby nie jednorazówki i chusteczki do pupy to bym chyba nawet zębów nie myła:)

  Gaba

  #184904

  zula

  Re: Brudne mamy

  NOBLA???!!! Ja bym tego człowieka (albo tych ludzi) ozłociła! Po stopach będę całować! Mam dość, kiedy raz na jakiś czas muszę wyprac i wyprasować stertę pieluch… nie wyobrażam sobie robić tego codziennie… wolę się jednak umalować!!!

  Dziewczyny, nie dajmy się!

  Ania i Wiktorek, który urodził się 15 grudnia 2002

  #184905

  czarna

  Re: Brudne mamy

  wredna baba…ja tez spotkalam takich pare w swoim zyciu…rada:..odpyskowac!!!!!!!!! nie dajmy sie!!! ja szanuje starszych ludzi..ale do momentu w ktorym oni szanuja mnie..

  Asia mama rocznej Ewy

  #184906

  Anonim

  Re: Brudne mamy

  Ale sie uśmiałam hi hi hi głupich bab na tym świecie nie brakuje. Przed taką jedną to uciekam (a jest to trudne bo mieszka w moim bloku) jeszcze trochę a zapyta się o numer pin do karty bankomatowej.

  Ania mama Michałka (23.10.01)  #184907

  pluto

  a ja jestem brudną mamą…..

  dwa, trzy miesiące po porodzie wyglądałam super……..resztkami sił malowałam paznokcie, robiłam się na bóstwo itd…..potem zrezygnowałam z cotygodniowego pedicure………potem z manicure dwa razy w tygodniu…potem z maseczek……….jeszcze potem z malowania oczu……a teraz? Teraz moje kochane…….paznokcie maluję raz na dwa tygodnie………..a jak lakier troszkę zejdzie to ścinam pazurki ,hi,hi….i nakładam drugą warstwę….hi,hi……co do pedicure to nie robiłam go wieki……….jedynie przecieram stópki pumeksem po porannym prysznicu…..paznokcie podobnie jak u rąk…..odświeżam kolejną warstwą lakieru…..hi,hi………..rzęs nie maluję……różu nie używam……jedynie szminkę…..włosy myję co 3 dni, a nie co dwa jak dawniej………..nie mówię, że wyglądam jak strach na wróble…..ale na pewno gorzej niż tuż po porodzie…………

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek

  #184908

  Anonim

  Re: Brudne mamy

  Zgadzam sie!!!

  Kaśka z Natalką (10 miesięcy)  #184909

  Anonim

  Re: Brudne mamy

  Glupie babsko! Ja tez dobrze sie czuje bedac swieza, zadbana i ladnie ubrana. Nawet gdyby to mialo byc kosztem wlasnego snu (i tak jestem wiecznie niewyspana!) Tak trzymać! 🙂

  Kaśka z Natalką (10 miesięcy)

  #184910

  gosiaczek13

  Re: Brudne mamy

  A wy znowu tutaj!!!!!!!!! do garów bo jak wam chłopy wpiorą!!!!!hi hi

  Gosia!

  #184911

  pluto

  Re: Brudne mamy

  hi,hi………..

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 16)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close