brzuszek wędrowniczek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #10329

  Anonim

  jestem w 13 tygodniu ciąży i zauważyłam coś zabawnego… mój brzuszek zmienia kształt zupełnie jakby maleństwo przepływało sobie z jednego boku na drugi…wczoraj wieczorem kiedy się położyłam na plecach wyczułam z jednej strony wypukłość…od razu obudziłam męża ;-)… długo nie mogłam zasnąć i po pewnym czasie chciałam sprawdzić czy wciąż tam jest..i…. hihi…brzuszek zmienił położenie i przesunął się na prawy bok..czy to możliwe że dzidziuś tak wędruje?

  Weronka (termin 6.06.03)

  #167741

  helenka

  Re: brzuszek wędrowniczek

  Ale zabawne… nigdy czegos takiego nie slyszalam…
  I to w 13 tygodniu?
  Mi tylko wielkosc sie zmienia…

  Helenka – przyszla mamuska 🙂
  15. IV. 2003  #167742

  cat

  Re: brzuszek wędrowniczek

  Zobaczysz co się będzie działo w 7, 8 i 9 miesiacu. Obserwacja fikołków dziecka jest lepsza niż wyprawa do kina. Z jednej strony brzucha wystaje pupa, z drugiej stopa, czasem pojawia sie łokieć, albo coś równie kanciastego. A potem dzidziuś się obraca, a brzuch faluje jak wzburzone morze. Super wrażenia!

  Kasia i Łukasz, który pojawi się na początku grudnia

  #167743

  Anonim

  Re: brzuszek wędrowniczek

  ja też nie mogłam uwierzyć… może to nie dzidziuś…ale co innego by to mogło być… szkoda że jedynie leżąc to czułam… nie czułam kopniaczków ani nic więcej tylko kształt brzuszka był asymetryczny… no i wędrował 😉

  Weronka (termin 6.06.03)

  #167744

  ewakol

  Re: brzuszek wędrowniczek

  Też tak miałam w 3-4 miesiącu. Pojawiały się „góry” w przeróżnych miejscach na moim brzuchu. To były wakacje i szczególnie zabawnie wyglądało pod obcisłą koszulka, hihihi 🙂
  Pozdrawiam
  Ewa i lutowe maleństwo

  #167745

  mala103

  Re: brzuszek wędrowniczek

  w 13 tyg. to faktycznie dziwne bo dzidzia jest jeszcze bardzo mała ale najlepsze przed tobą ja jestem w 28 i mam na co patrzeć akrobacje od rana do rana czasami mam nieprzespane noce a ja tak lubię spać i dzidzia chyba chce mnie troszeczkę przygotować na częste wstawanie :-))
  pozdrawiam.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close