Forum: Polecam

Butelkę Haberman’a

Urodziłam niedawno drugie dziecko. Oczywiście mam zamiar, tak jak pierwsze, karmić je jak najdłużej piersią. Ale pamiętam ile to wyrzeczeń – zero wyjść! To jest bardzo niefajne być aż tak uwięzionym (Wiktorię karmiłam do 2 roku życia).
Na szczęście pojawiło się coś takiego jak butelka Haberman’a. Długo jej szukałam w internecie i w końcu znalazłam na tym forum (nawiasem mówiąc dzięki niej w ogóle tu jestem). Ta butelka to nic innego jak Zestaw smoczka Medela.
Zalecana dla dzieci z roszczepieniem podniebienia i mającym trudności w ssaniu – wbrew pozorom znkomicie się sprawdza w przypadku karmienia dzieci bez wad podniebienia i nie mających innych trudności w ssaniu.
Dlaczego ją polecam? Bo w odróżnieniu do innych butelek, z których pokarm leje się stale po przechyleniu butelki – tu leci tylko wtedy, kiedy dzidziuś pociągnie (tak jak z piersi), więc nie ksztusi się i nie protestuje na taką zmianę (uwierzcie w przypadku Witkorii nawet podawanie mojego pokarmu ze zwykłej butelki spotykał się z jej protestem).
Więc jest to rzecz warta polecania – mimo, że nie tania, polecam.
Osobiście podaję Maciusiowi w niej glukozę, herbatkę, a gdy mnie nie ma – mama mój pokarm i od pierwszego razu jest super!!!

Ania + Wiktusia + Maciuś

2 odpowiedzi na pytanie: Butelkę Haberman’a

Dodane ponad rok temu,

Re: Butelkę Haberman’a

WIEM, ZNAM!!!
dodatkowo działa ANTYKOLKOWO!!! – sprawdzone:)


bruni i Filipek -2latka!!!

gocha2323 Dodane ponad rok temu,

Haberman butelka Canpol Babies

Zamieszczone przez bruni:WIEM, ZNAM!!!
dodatkowo działa ANTYKOLKOWO!!! – sprawdzone:)


bruni i Filipek -2latka!!!

również polecam tę butelkę. Mój synek jest łakomczuchem, szybko wypija mleko. Kiedy stosowałm inne butelki mój synek strasznie się dławił. Nakarmienie jego było straszną męką ze względu na to, że się krztusił, ponadto smoczek się zasysał, dziecko nałykało się pełno powietrza przez co miało uciążliwe kolki i czkawki. Kiedy zaczełam stosować te butelkę wszystko minęło, jak ręką odjął- problemy z karmieniem poszły w zapomnienie. Butelka ta jest wspaniała, Smoczek podczas karmienia cały czas napełniony jest pokarmem w czasie ssania, niezależnie od tego, pod jakim kątem butelka jest podana dziecku.Polecam, polecam:)

Znasz odpowiedź na pytanie: Butelkę Haberman’a?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Odnośnie zapłodnienia........
Cześć Dziewczyny!!! Ostatno prawie tu nie zaglądałam, bo czwarty rok starań troche mnie przytłoczył. Niby wszystko w porządku, a jednak, efektów starań brak.... Ale znów zaczynam "wracać" do tematu i mam pytanko.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Zlecenie a macierzyński
mam pytanko. Jak ktoś pracuje na umowe zlecenie, to może dobrowolnie opłacać składki chorobowe. Czy jak uda mi się wreszcie urodzić maleństwo, to będę mogła iść na macierzyński i czy
Czytaj dalej