butelki aventu c.d.

słuchajcie, teraz ja mam problem z tą głupią buteką. Do tej pory działała bez zarzutu, a teraz (już druga) nie działa jak trzeba, tzn. wygląda na to, że podczas karmienia się nie odpowietrza. Nie syczy i mały po chwili nie moze nic wyciągnąć. Nie wiecie, co robię źle? Za słabo (za mocno) dokręcam? Czy którejś z Was się coś takiego przydarzyło?

Tao

6 odpowiedzi na pytanie: butelki aventu c.d.

2003-01-10 21:02:05

Re: butelki aventu c.d.

moja mała iktoria gdy miała 3-4 tygodnie też tak samo załatwiała butelki Aventa.Mojmąż stał z zapasowym smoczkiem i przekręcał , bo ma la denerwujac się zatykała dziurki. Wyciądaj szybko butelke z ust i odkręć ( nie koniecznie do końca ) smoczek dostanie się powietrze i będzie dobrze lecieć mleko. A jakie masz smoczki ( 1, 2,) napisz to Ci podpowiem co ja robiłam
Nevia mama 3, 5 miesięcznie Wiktori chowanej na butelce AVENT

edka2003-01-10 21:14:42

Re: butelki aventu c.d.

Ja co prawda nie używam butelek Aventu, tylko zwykłe szklane, ale może sprawdzi się i u ciebie – spróbuj nie dokrecać do końca nakrętki, wtedy jest szansa ze do butelki dostanie sie powietrze i sie nie zassie. U nas jeszcze nigdy sie to nie zdarzyło, a mała ciągnie jak smok.

Edzia mama Kingi (31.10.02)

tao2003-01-10 22:47:19

Re: butelki aventu c.d.

na razie 1, bo Mały ma dopiero 3 tyg.

Tao

2003-01-10 22:59:01

Re: butelki aventu c.d.

Do 2,5 miesiąca życia karmiłam moja małą 1 później bardzo powoli , karmiąc głównie w dzień nowym smoczkiem przeszliśmy na 2 . Wiem co to znaczy gdy dziecko sie denerwuje , chce jeśc a tu mu nie leci , jeżeli nie masz czasu na odkręcanie smoczka to przygotuj sobie pokarm w dwóch butelkach gdy jedna sie zatka natychmiast podasz druga , a ktoś asystując Ci przy karmieniu odkręci i odpowietrzy – naprawdę jest to dobra i sprawdzona metoda.
Dla pocieszenia Ci musze powiedzieć że twoja pociecha nauczy sie jesć z czasem z tych smoczków , a Ty nie zmieniaj butelek bo to naprawdę bardzo dobra firma ( dzisiaj kupiłam nawet dwie nowe butelki 260 ml. ale byłam bardzo zaskoczona zmiana ceny gdyz wzrosła ona z 18 zł do 25 zł )
Powodzenia i pozdrawiam jeśli tylko będę Ci mogła w czymś pomóc to pisz
Necia

kura-plemienna2003-01-11 09:38:40

Re: butelki aventu c.d.

no to moze ja skorzystam. moj basiulec jak pije z butli to sie czesto zachlystuje, dlaczego?

Buziaki Anka i Basia wyjęta z brzucha 17 grudnia

2003-01-11 14:06:54

Re: butelki aventu c.d.

miałam ten sam problem , terza czasami też to nam sie przytrafia. Wydaje mi się że dziecko za szybko chce się najeść mocno ciagnie , aż butelka się zatyka , następnie po odkręceniu leci bardzo intensywne mleko.
Mimo że moja ma juz 3,5 miesiąca staram sie ja usypiać przed karmieniem , albo wykorzystuje to że śpi i tak ja karmie . Jest wtedy spokojna i ssie równmiernie , odpoczywa sobie i znów ciągnie. Myslę że dobrze nam wychodzi to karmienie bo ma już ponad 7 kg
życzę powodzenia
ps. nie przestraqsz sie gdy się zachłystnie tylko poklep po pleckach i w najgorszym razie przechyl nieco w bok

Znasz odpowiedź na pytanie: butelki aventu c.d.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
zapalenie układu moczowego
dzisiaj Paulina kończy rok, na urodziny dostała torbę zastzryków- ma zapalenie układu moczowego.Swiństwo to przypałętało się po przebytym zapaleniu oskrzeli - już nie mam siły i Paulina też. Marzena mama Paulinki
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
budzić do jedzenia czy nie ?
Moja mała ma juz 3,5 miesiąca ale wciąż budzę ja w nocy do jedzenia
Czytaj dalej