butelki aventu c.d.

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11464

  tao

  słuchajcie, teraz ja mam problem z tą głupią buteką. Do tej pory działała bez zarzutu, a teraz (już druga) nie działa jak trzeba, tzn. wygląda na to, że podczas karmienia się nie odpowietrza. Nie syczy i mały po chwili nie moze nic wyciągnąć. Nie wiecie, co robię źle? Za słabo (za mocno) dokręcam? Czy którejś z Was się coś takiego przydarzyło?

  Tao

  #179273

  Anonim

  Re: butelki aventu c.d.

  moja mała iktoria gdy miała 3-4 tygodnie też tak samo załatwiała butelki Aventa.Mojmąż stał z zapasowym smoczkiem i przekręcał , bo ma la denerwujac się zatykała dziurki. Wyciądaj szybko butelke z ust i odkręć ( nie koniecznie do końca ) smoczek dostanie się powietrze i będzie dobrze lecieć mleko. A jakie masz smoczki ( 1, 2,) napisz to Ci podpowiem co ja robiłam
  Nevia mama 3, 5 miesięcznie Wiktori chowanej na butelce AVENT  #179274

  edka

  Re: butelki aventu c.d.

  Ja co prawda nie używam butelek Aventu, tylko zwykłe szklane, ale może sprawdzi się i u ciebie – spróbuj nie dokrecać do końca nakrętki, wtedy jest szansa ze do butelki dostanie sie powietrze i sie nie zassie. U nas jeszcze nigdy sie to nie zdarzyło, a mała ciągnie jak smok.

  Edzia mama Kingi (31.10.02)

  #179275

  tao

  Re: butelki aventu c.d.

  na razie 1, bo Mały ma dopiero 3 tyg.

  Tao

  #179276

  Anonim

  Re: butelki aventu c.d.

  Do 2,5 miesiąca życia karmiłam moja małą 1 później bardzo powoli , karmiąc głównie w dzień nowym smoczkiem przeszliśmy na 2 . Wiem co to znaczy gdy dziecko sie denerwuje , chce jeśc a tu mu nie leci , jeżeli nie masz czasu na odkręcanie smoczka to przygotuj sobie pokarm w dwóch butelkach gdy jedna sie zatka natychmiast podasz druga , a ktoś asystując Ci przy karmieniu odkręci i odpowietrzy – naprawdę jest to dobra i sprawdzona metoda.
  Dla pocieszenia Ci musze powiedzieć że twoja pociecha nauczy sie jesć z czasem z tych smoczków , a Ty nie zmieniaj butelek bo to naprawdę bardzo dobra firma ( dzisiaj kupiłam nawet dwie nowe butelki 260 ml. ale byłam bardzo zaskoczona zmiana ceny gdyz wzrosła ona z 18 zł do 25 zł )
  Powodzenia i pozdrawiam jeśli tylko będę Ci mogła w czymś pomóc to pisz
  Necia

  #179277

  kura-plemienna

  Re: butelki aventu c.d.

  no to moze ja skorzystam. moj basiulec jak pije z butli to sie czesto zachlystuje, dlaczego?

  Buziaki Anka i Basia wyjęta z brzucha 17 grudnia  #179278

  Anonim

  Re: butelki aventu c.d.

  miałam ten sam problem , terza czasami też to nam sie przytrafia. Wydaje mi się że dziecko za szybko chce się najeść mocno ciagnie , aż butelka się zatyka , następnie po odkręceniu leci bardzo intensywne mleko.
  Mimo że moja ma juz 3,5 miesiąca staram sie ja usypiać przed karmieniem , albo wykorzystuje to że śpi i tak ja karmie . Jest wtedy spokojna i ssie równmiernie , odpoczywa sobie i znów ciągnie. Myslę że dobrze nam wychodzi to karmienie bo ma już ponad 7 kg
  życzę powodzenia
  ps. nie przestraqsz sie gdy się zachłystnie tylko poklep po pleckach i w najgorszym razie przechyl nieco w bok

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close