Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #48426

  dominikak

  Byłam wczoraj na zwiadach w krakowskich szpitalach. Udało mi się odwiedzić :
  1)Szpital na Galla- poród rodzinny- 100zł, miły presonel, ale sale troszkę mnie wystraszyły,poza tym niechętnie dają zoo
  2)Rydygiera-troszkę było ludzi, sale przyjemne, poród rodzinny bezpłatny, czegoś mi tam jednak brakuje, rozmawaiałam z kobietą, która rodziła dwa dni temu- zadowolona, ale wbrew jej woli wygolili ją.
  3)ujastek- czysto, porządnie, przyjemnie, nie ma tłoku, poród rodzinny bezpłatny, nie ma problemu z zoo, jest na życzenie(250zł), możliwośc porodu w wodzie za 500zł, położne miłe i uprzejme, obejrzelismy wszystko dokładnie, rozmawialiśmy z dwieme świeżymi mamusiami, które były ogromnie zadowolone.Sprzęt potrzebny do ratowania niemowląt.
  4)Żeromski-tłok, tłok i tłok, nie obejrzelismy wiele, bo były trzy porody, panie narzekaja na tłok, poza tym podobno jest miło.
  5)SPES na Królowej Jadwigi-komfort, miło, ale niestety, drogo 🙁 Poród rodzinny 150zł, wizyta przedporodowa-50zł, zoo 250zł 🙁 Ale warunki super, najlepsze, po nich jest Ujastek.Mamy bardzo zadowolone. Tylko w razie komplikacji z dzidziusiem, maluszek jest odsyłany do Prokocimia.
  Tyle,co udało mi sie zwiedzić, ja jestem zdecydowana na Ujastek 🙂

  #625416

  monya

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  Czytalam, ze z Ujastka tez wioza dziecko w razie zagrozenia, tyle ze do Kopernika.  #625417

  smoki

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  Odsylamy do Kopernika Prokocimia i czeka na karetke 16 godzin jak moj syn niestety
  A kazda minuta jest na wage zlota

  smoki, Dawidek i ktoś lutowy

  #625418

  milda

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  Jeśli moge spytać smoki to gdzie teraz rodzisz? Moja dzidzia też będzie lutowa:)

  milda i Wiktorek + fasolka…

  #625419

  smoki

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  na 200% wybiorę Kopernika

  smoki, Dawidek i ktoś lutowy

  #625420

  dominikak

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  19 dni temu rodziłam Kacperka w Ujastku – naprawdę, szczerze polecam! Przyjechałam w nocy, koło 12:15, napotkałam bardzo miłą położna, która się mna zajęła, bardzo miły lekarz był przy porodzie. Urodziłam szybciutko, sprawnie , miło, bolało, ale cały czas rozmawiałam z położna i lekarzem, żartowalismy i było spoko. Pomogli mi bardzo. Personel w ogóle jest super miły, ma świetne podejście do pacjenta. Jezlei chodzi o pediatrów, to róz\wniez jestem bardzo zadowolona – Kacperek miał robione badania, już trzy razy byłam z nim tam na bezpłatnej kontroli i morfologii. Słyszałam sporo niepochebnych opinni o szpitalu, ale ja jestem zadowolona. Aż się chce rodzić 🙂 Zaraz z fotela porodowego poszłam na nogach pod prysznic. W nocy co dwie godziny przychodziły położne, pytając , czy sobie radzimy z dzidziusiami, czy nie mamy kłopotów z karmieniem, czy nic nas ie boli, czy nie potrzebujemy tabletek przefiwbólowych, itp. Ogólnie to REWELACJA. Kacperek został zakwalifikowany jako wcześniaczek i musiał być w inkubatorze kilka godzin,mogłam cały czas być z nim. Poza tym po korytarzu można chodzic z dzidizusiem na spacerki, wożąc go w takich fajnych wózkach :)Ja naprawdę polecam. Dwa dni przede mna rodziła kobieta, której dziecko odratowali – była w Żeromskim, przeterminowana 13 dni!!! I oni tam czekali, az sie samo rozwiąże :/ Mąż ją przewiózł na ujastek, od razu zrobili jej cc, wody były zielone, dziecko podduszone, dostało 6 pkt po 5 min. Od razu zajęto się maluszkiem, siedziało sobie w jednym z trzech inkubatorów, pod kroplóweczką. Ale wiem, że już wyszła i jest sczczęsliwa. Naprawde, może wczesniej nie mieli specjalistycznej aparatury, ale teraz jest świetne wyposażenie.

  Dominika, Kubuś(04.07.2000) i Kacperek(18.07.2004)  #625421

  rena

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  Czytam i mam wrażenie, że słysze reklame proszków do prania. Przepraszam Cię, ale chyba w Krakowie są dwa Ujazdki, bo ja byłam na jakimś innym. Widziałam i słyszałam inne rzeczy. Jedyny dowcip na jaki było stań panią położną to było co na temat wcześniejszych przyjemności, kiepski w takiej sytuacji. Tam jest dobrze rodzić jak się ma bardzo dobre plecy. Może Twoja znajoma takie miała.
  Eeee… szkoda gadać.

  Rena

  #625422

  esposa

  Re: Byłam na zwiadach w Krakowskich szpitalach

  Odradzam, ale to oczywiście moje zdanie na temat Kopernika.

  Pozdrawiam serdecznie

  Esposa
  Pati Kwiecień 2003

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close