całkiem nie w temacie-ogrzewanie w spóldzielni mie

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #40464

  aniak

  drogie Mamy!! piszę całkiem nie na temat dzieci. Moze w ten sposób znajdę fachową informację . od paru miesięcy mieszkam w mieszkanku spóldzielczym- no i pomImo że zima jest lekka ja mam zimno. W ŁAZIENCE, GDZIE JEST NA MAXA ODKRĘCONY JEST 18 STOPNI, W POKOJACH GDY ODKRECIŁAM NA MAXA BYŁO 19,5 I KALORYFER BYŁ TAK SAMO GORĄCY JAK NP NA 2 TERMOREGULATORA. mieszkam na 3 piętrze-ostatnim, wczesniejszy lokator miał stare zeliwne kaloryfery i było cieplutko, chociaż w ostateczmnym rozliczeniu miał dopłate, bo niby koszty stałe np łazienka nie jest brana pod uwagę przy odczytach- były wysokie. na a ja mam nowe kaloryfery i wydaje mis ei że sa za małe w stsosunku do wielkości mieszkania i sa takie same jak np u sąsiada pietro niżej.
  MOJE PYTANIE PO TYCH NUDNYCH WSTĘPACH:
  CZY MAM PRAWO DOMAGAĆ SIE WIĘKSZYCH KALORYFERÓW ALE BEZ DODATKOWYCH MIERNIKÓW, I JAKI JEST SPOSÓB ŻEBY DOKŁADNIE SPRAWDZIĆ CZY NIE NALICZĄ ZA DUŻO PRZY ROZLICZENIU.
  PODOBNO ZEW SPÓLDZIELNIĄ NIC SIE NIE WYGRA. BUUUUUUUU
  POZDRAWAIM GORĄCO

  Ania mama NATALKI (03.07.2002)

  #529968

  klucha

  Re: całkiem nie w temacie-ogrzewanie w spóldzielni mie

  ja mam kaloryfery średniej wielkości i buzują na całego – termoregulator mam odkręcony na 2 i jest naprawdę cieplutko, kurcze moze masz zapowietrzone, a jak jest u innych sąsiadów. Te nowe kaloryfery grzeją lepiej niż te stare (teść ostatnio u siebie wymieniał). Do spółdzielni oczywiście zgłoś niech przyjdzie od nich fachura i sprawdzi, nie zaszkodzi spróbować, a kaloryfery wymienialiście sami czy spółdzielnia, jeżeli spółdzielnia to macie prawo żądać sprawdzenia kaloryferów.
  To wszystko co przychodzi mi do łepetynki

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)  #529969

  Anonim

  Re: całkiem nie w temacie-ogrzewanie w spóldzielni mie

  a może kaloryfery są zapowietrzone, albo zablokowane (nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale gdy ja się wprowadziłam do mojego mieszkania – też hydraulik musial mi coś poprzekręcać w kaloryferach, żeby grzały)

  Kaśka z Natusią (23 miesiące 🙂

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close