Castagnus a wysypka…

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 18)
  • Autor
    Wpisy
  • #91258

    anek79

    Wlasnie siedze cala w pecherzach i nie wiem co robic…wszystko mnie swedzi jak cholera. Dzis wzielam 4 tab. i po ok. godz wysypala mnie. Wypilam wapno i spac nie moge, bo tak mnie swedzi. Czy ktoras z Was miala podobne objawy??? Za chwile oszaleje…co za swinstwo- wysypka oczywiscie.

    Ps. Chyba zle sie wyrazialam.

    #1666838

    Anonim

    ………….



    #1666839

    magdamal

    anek79 współczuję wysypki:( Ja uważam, że jak najbardziej może być po castagnusie mimo, że to lek ziołowy. Wystarczy, że jesteś na jakikolwiek skłądnik tego leku uczulona. Co nie znaczy, że lek ten to świństwo które zadziała tak samo na każdego.
    Mam nadzieję, że dziś już wysypka schodzi. A castagnus na wszelki wypadek odstaw to będziesz wiedziła czy on jest winowajcą czy nie.
    Pozdrawiam:)

    #1666840

    anek79

    Zamieszczone przez kacha1982
    nie pisz ze świństwo, bo to nie jest świństwo, tylko lek ziołowy, najpierw dowiedz sie czy to przez to masz wysypke, choć ja wątpię, ze akurat wyszło Ci to po castagnusie.Idź lepiej do lekarza i nie strasz dziewczyn!

    Nie pisze, ze castagnus jest swinstwem tylko wysypka….a to szalona roznica. Chyba zle mnie zrozumialas, no i ja zle sie wyrazilam. W ulotce jest napisane, ze stutkiem ubocznym moze byc odczyn alergiczny skory. Nigdy w zyciu nie mialam zadnej wysypki. Dziwny zbieg okolicznosci, ze akurat przy 4 tabletce wysypalo mnie. Nie wiarze tego fakty z niczym innym. Przed chwila dzwonilam do swojego lekarza i potwierdzil, ze moze byc taka reakcja. Jesli po dzisiejszej tabletce ponownie mnie wysypie, to niestety musze odstawic castagnus.
    Ps. Nie chodzi mi o straszenie dziewczyn, tylko chcialam dowiedziec sie czy, ktoras miala podobna sytuacje, a to chyba nic zlego. Szukalam informacji, bo o 12 w nocy ciezko isc do lekarza….wiec mnie nie atakuj 🙂

    #1666841

    anek79

    Zamieszczone przez MagdaMal
    anek79 współczuję wysypki:( Ja uważam, że jak najbardziej może być po castagnusie mimo, że to lek ziołowy. Wystarczy, że jesteś na jakikolwiek skłądnik tego leku uczulona. Co nie znaczy, że lek ten to świństwo które zadziała tak samo na każdego.
    Mam nadzieję, że dziś już wysypka schodzi. A castagnus na wszelki wypadek odstaw to będziesz wiedziła czy on jest winowajcą czy nie.
    Pozdrawiam:)

    Dzieki…lekarz potwierdzil, to co piszesz…ahhh wiazalam takie nadzieje z tym lekiem. Jakos wszystko mam pod gore. W tym miesiacy moge zapomiec o staraniach, bo laryngolog zlecil mi tommografie glowy (przewlekle zapalenie zatok) i nie wiem czy bezpiecznie bedzie starac sie w nastepnym cyklu po takim badaniu.
    Ps. Piszac swinstwo mialam na mysli wysypke….zle sie wyrazila, ale juz to skorygowalam 🙂

    #1666842

    Anonim

    ……….



    #1666843

    Anonim

    ……………

    #1666844

    julcia2

    o kurcze, Anek
    szkoda 🙁
    ale moze to jednak od czegoś innego
    trzymam kciuki, zebys jednak mogla brac 🙂

    #1666845

    anek79

    Zamieszczone przez Jumo
    o kurcze, Anek
    szkoda 🙁
    ale moze to jednak od czegoś innego
    trzymam kciuki, zebys jednak mogla brac 🙂

    Wieczorem robie probe i biore jeszcze raz…mam taka nadzieje, ze to reakcja alergiczna wystapila dlatego, ze wzielam inny lek na bol glowy, ktorego moze nie powinno sie brac z castagnusem. Jutro dam Wam znac 🙂

    #1666846

    kaccha

    Niestety ale nawet ziołowe leki mogą wywoływać alergię. Kiedyś czytałam artykuł o lekach ziołowych. Są zioła, o których trzeba koniecznie powiedzieć lekarzowi np. przed operacją – i odstawić je na dwa tygodnie przed jej wykonaniem. Mogą one wywołać krwotok.
    Ja dostałam kiedyś uczulenia na maść rumiankową. Zresztą wiele osób jest uczulonych na rumianek.
    Dlatego jest prawdopodobieństwo, że to od tego leku. Ciekawa jestem jak wyszła Twoja próba. Wszystko jest ok?



    #1666847

    anek79

    Zamieszczone przez Kaccha
    Niestety ale nawet ziołowe leki mogą wywoływać alergię. Kiedyś czytałam artykuł o lekach ziołowych. Są zioła, o których trzeba koniecznie powiedzieć lekarzowi np. przed operacją – i odstawić je na dwa tygodnie przed jej wykonaniem. Mogą one wywołać krwotok.
    Ja dostałam kiedyś uczulenia na maść rumiankową. Zresztą wiele osób jest uczulonych na rumianek.
    Dlatego jest prawdopodobieństwo, że to od tego leku. Ciekawa jestem jak wyszła Twoja próba. Wszystko jest ok?

    Lek wzielam godzine temu i na brzuchu wyszla mi czerwona plama, ktora troche swedzi, ale jest zdecydowanie lepiej niz wczoraj. Jeszcze troszke poczekam, ale wszystkow skazuje, ze to jest castagnus :-(((szkoda, bo wiazalam duze nadzieje z tym lekiem.

    #1666848

    magda2109

    Zamieszczone przez anek79
    Lek wzielam godzine temu i na brzuchu wyszla mi czerwona plama, ktora troche swedzi, ale jest zdecydowanie lepiej niz wczoraj. Jeszcze troszke poczekam, ale wszystkow skazuje, ze to jest castagnus :-(((szkoda, bo wiazalam duze nadzieje z tym lekiem.

    Na ulotce wyraźnie pisze
    Możliwe działania niepożądane-w trakcie leczenia mogą wystąpic dolegliwości żołądkowo-jelitowe oraz alergiczne reakcje skórne.
    Także trzeba było się z tym liczyć.Nie wszyscy mogą je brac.
    Niestety:(



    #1666849

    anek79

    Zamieszczone przez magda2109
    Na ulotce wyraźnie pisze
    Możliwe działania niepożądane-w trakcie leczenia mogą wystąpic dolegliwości żołądkowo-jelitowe oraz alergiczne reakcje skórne.
    Także trzeba było się z tym liczyć.Nie wszyscy mogą je brac.
    Niestety:(

    Liczylam sie z tym….ale nadzieje mozna miec-prawda?

    #1666850

    kaccha

    Aniu nie przejmuj się! Dasz radę bez Castagnusa 🙂

    #1666851

    anek79

    Zamieszczone przez Kaccha
    Aniu nie przejmuj się! Dasz radę bez Castagnusa 🙂

    Dzieki… musi sie udac!!! Nam wszystkim dziewczyny tylko dajmy sobie troszke czasu.

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 18)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close