cc na Żelaznej w Warszawie

Czy ktoś miał cc w tym szpitalu. Będę wdzięczna za informacje jak przebiega tam cesarka. Ja pierwsze dziecko tam rodziłam siłami natury i było bardzo ok., teraz pewnie będzie zalecona cesarka i zacząłam się obawiać…. Jak to przebiega w tym szpitalu, jak się kobieta czuje po cc…. ?
Nikt z moich znajomych tam nie rodził przez cc i nie mam się kogo zapytać… a niepokoję się … Dzięki za odzew!

Jogi i Piotruś 13.05.2002 + czerwcowy Okruszek
Pozdrawiamy ciepło!
🙂

4 odpowiedzi na pytanie: cc na Żelaznej w Warszawie

olkag2006-05-01 13:25:02

Re: cc na Żelaznej w Warszawie

Nie wiem jak wyglada cc na Zelaznej, bo rodzilam w pomorskim, w Pucku. To naprawde nic strasznego. Nalezy jednak zastanowic sie nad znieczuleniem. Ja wybralam zewnatrzoponowe i musialam po nim lezec plackiem przez 24 godziny, a potem dochodzilam do siebie dluzej, niz kobiety po znieczuleniu ogolnym, ktore mogly wstawac od razu. Zajelo mi duzo czasu, aby sie rozruszac, bo rana sie “zastala” i troche bolalo. Podobno dzieci rodzone przez cc sa mniej “wygniecione”, i mysle, ze to prawda. Teraz bede rodzic drugie dziecko i z kolei boje sie porodu silami natury.

chilli2006-05-01 18:26:47

Re: cc na Żelaznej w Warszawie

ja miałam planowe. Przyjmuja dzien przed wyznaczonym terminem, wywiad z anestezjologiem, przygotowanie do operacji. Jezeli nie ma przeciwwskazań to cc jest znieczuleniu podpajęczynówkowym czyli jesteś przytomna całą operacje. Mnie towarzyszył mąż na sali operacyjnej (200zł), od razu przyniesiono mi dziecko (w trakcie) i mogłam na nią patrzeć. Uruchomienie nastąpiło 7h po znieczuleniu czyli jak znieczulono o mnie do operacji o 7:30 to o 15:30 wstałam z łóżka.

Opieka genialna, nie pozwalają cierpieć, bardzo pomocna przy dziecku, jest gotowa na kazde zawołanie.

Więcej pytań – odpowiem.

www (10.03.2004)

mira2006-05-02 18:41:04

Re: cc na Żelaznej w Warszawie

Moja koleżanka miała cc na Żelaznej. Było ok skarżyła sie tylko na to, że po operacji połżyli jej małą na brzuchu i sobie poszli a ona nie wiedziała co zrobić, bała się że dziecko spadnie i najzwyczajniej w świecie wykończona była. Ja polecam Starynkiewicza, sama miałam tam cc w zeszłym roku.

Pozdrawiam

Mira + Trójeczka

jogibabu2006-05-11 17:12:59

Dzięki za info

wykluczono konieczność cesarki… bardzo dziękuję za odzew !!!!!

Jogi i Piotruś 13.05.2002 + czerwcowy Okruszek
Pozdrawiamy ciepło!
🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: cc na Żelaznej w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Pogoda w długi weekend?
bo u mnie od soboty pada, pada, pada, pada dziecko dostaje na głowę w domu, a my razem z nim pada pada pada [img]http://foto.onet.pl/upload/16/47/_545675_s.jpg[/img] [b]Izka i Zuzia prawie 4 :)[/b]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Kraków-BATA-prośba
Hej dziewczyny z Krakowa-mam taką nietypową prośbę. Upatrzyłam w necie sandałki Baty, ale jest napisane że sa dostepne tylko w krakowie i Zakopanym, w sklepach baty. Jesli któras z Was
Czytaj dalej