cc na Żelaznej w Warszawie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #77814

  jogibabu

  Czy ktoś miał cc w tym szpitalu. Będę wdzięczna za informacje jak przebiega tam cesarka. Ja pierwsze dziecko tam rodziłam siłami natury i było bardzo ok., teraz pewnie będzie zalecona cesarka i zacząłam się obawiać…. Jak to przebiega w tym szpitalu, jak się kobieta czuje po cc…. ?
  Nikt z moich znajomych tam nie rodził przez cc i nie mam się kogo zapytać… a niepokoję się … Dzięki za odzew!

  Jogi i Piotruś 13.05.2002 + czerwcowy Okruszek
  Pozdrawiamy ciepło!
  🙂

  #1042749

  olkag

  Re: cc na Żelaznej w Warszawie

  Nie wiem jak wyglada cc na Zelaznej, bo rodzilam w pomorskim, w Pucku. To naprawde nic strasznego. Nalezy jednak zastanowic sie nad znieczuleniem. Ja wybralam zewnatrzoponowe i musialam po nim lezec plackiem przez 24 godziny, a potem dochodzilam do siebie dluzej, niz kobiety po znieczuleniu ogolnym, ktore mogly wstawac od razu. Zajelo mi duzo czasu, aby sie rozruszac, bo rana sie „zastala” i troche bolalo. Podobno dzieci rodzone przez cc sa mniej „wygniecione”, i mysle, ze to prawda. Teraz bede rodzic drugie dziecko i z kolei boje sie porodu silami natury.  #1042750

  chilli

  Re: cc na Żelaznej w Warszawie

  ja miałam planowe. Przyjmuja dzien przed wyznaczonym terminem, wywiad z anestezjologiem, przygotowanie do operacji. Jezeli nie ma przeciwwskazań to cc jest znieczuleniu podpajęczynówkowym czyli jesteś przytomna całą operacje. Mnie towarzyszył mąż na sali operacyjnej (200zł), od razu przyniesiono mi dziecko (w trakcie) i mogłam na nią patrzeć. Uruchomienie nastąpiło 7h po znieczuleniu czyli jak znieczulono o mnie do operacji o 7:30 to o 15:30 wstałam z łóżka.

  Opieka genialna, nie pozwalają cierpieć, bardzo pomocna przy dziecku, jest gotowa na kazde zawołanie.

  Więcej pytań – odpowiem.

  www (10.03.2004)

  #1042751

  mira

  Re: cc na Żelaznej w Warszawie

  Moja koleżanka miała cc na Żelaznej. Było ok skarżyła sie tylko na to, że po operacji połżyli jej małą na brzuchu i sobie poszli a ona nie wiedziała co zrobić, bała się że dziecko spadnie i najzwyczajniej w świecie wykończona była. Ja polecam Starynkiewicza, sama miałam tam cc w zeszłym roku.

  Pozdrawiam

  Mira + Trójeczka

  #1042752

  jogibabu

  Dzięki za info

  wykluczono konieczność cesarki… bardzo dziękuję za odzew !!!!!

  Jogi i Piotruś 13.05.2002 + czerwcowy Okruszek
  Pozdrawiamy ciepło!
  🙂

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close