[censored]Krostki[censored] [censored]tylko[censored] [censored]na[censored] [censored]buzi[censored]- [censored]alergia[censored]???

Mój 6 tyg. maluszek ma na buzi krosteczki i chropowata skórę. Na początku myslałam że to pozostałości potówek (miał ich duzo – diagnozował je lekarz) ale teraz czytając tyle postów o skazie zaczynam się bać. Moje spostrzeżenie: robia się czerwone tylko gdy płacze lub robi kupke, tak to nic nie widać – tzreba palcem dotknąć żeby wyczuć. Czy to musi być alergia? Ps.Karmię piersią.
asiakc + Jeremi (28.01.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: [censored]Krostki[censored] [censored]tylko[censored] [censored]na[censored] [censored]buzi[censored]- [censored]alergia[censored]????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Urodziny Oskarka mrówy
Najlepsze życzenia dla kończącego dzisiaj rok Oskara i jego mamy mrówy, która go rok temu urodziła :) Kaśka I buzi od Zuzi (16.10.02) [img]http://foto.onet.pl/upload/11/61/_142555_s.jpg[/img]
Czytaj dalej
Dla starających się
niezręcznie o luteinie...
Dziewczyny, Ponieważ wiem, ze wiele z Was stosowało luteinę dopochwowo mam niezręczne pytanie. Czy tabletki całkowicie się TAM rozpuszczały? Ja mam wrażenie (zwłaszcza po nocy) że większość tabletki nie zostaje
Czytaj dalej