cerazette Jaki ma wpływ na was?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #22917

  basha27

  No własnie
  Najpierw wkurzyło mnie 2 tyg obfite krwawienie, a teraz 🙁 ze smutkiem stwierdzam że spada mi libido. Czy to wina pigułek czy szoku po porodzie. Przecież już mienęły 3 mce!!! Jak tak dalej pójdzie to cieńko będzie
  Basia

  #312674

  mamaalusia

  Re: cerazette Jaki ma wpływ na was?

  Ja też po zażywaniu Cerazete odczułam jakby spadek libido… Przedtem nigdy nie brałam pigułek, więc nie mam nawet porównania. Na razie nie biorę, bo mąż wyjechał na 3 miesiące do pracy :((( Ale jakby teraz wrócił, to chyba sama bym go… ;))) Zobaczymy, jak się będę czuła, gdy naprawdę wróci i zacznę je znowu brać. Krwawienia jeszcze nie mam. Liczę, że taki stan długo się utrzyma, choć przy Cerazette nic nie wiadomo!

  Aga i Aleskiu (17.04.2003)  #312675

  olasz

  Re: cerazette Jaki ma wpływ na was?

  Ja właśnie z powodu znacznego obniżenia libido zakończyłam je brać… I to napewno z powodu tabletek to zniechęcenie…

  Ola i Dominika ur. 8.12.2002 r.

  #312676

  agula24

  Re: cerazette Jaki ma wpływ na was?

  Ja biorę te tabletki i wydaje mi się że wylatuję mi większa ilość włosów :(( A wogóle to była zdziwona że pomimo brania dostałam pierwszy okres więc co do tego zabezpieczenia to już nie jestem pewna! Przy normalnych tabletkach to wiem jak cały cykl wygląda a teraz to trochę zgupiałam bo tabletki trzeba brać cały czas bez robienia przerwy nawet jak wystąpi okres więc jak jest z dniami płodnymi??? skoro nie wiadomo kiedy bedzie następny okres?? I czy trzeba je brać co do godziny punktualnie bo słyszałam że tak- a mnie nie raz zdarzy się wziąść kilka godzin póżniej ( gdy zapomnę)? Jeżeli możecie to rozwiejcie moje wątpilości- przy noramlnych tabletkach to było proste :))

  agula24 i Bartoszek (28.05.03)

  #312677

  olasz

  Re: cerazette Jaki ma wpływ na was?

  z tego co ja się orientuję, to przy braniu tabletek anty cykle są bezowulacyjne, a krwawienie ma mało współnego z płodnością. Ja też brałam cerazette przez 2 miesiące i miałam krwawienie, które okresem zwykłym raczej nie było (w ulotce zresztą napisane jest, że takowe plamienie, a nawet krwawienie może nieregularnie występować). Co do godzin, to najlepiej sobie ustawić budzik, albo przypomnienie w komórce na daną godzinę i zawsze mieć przy sobie tabletki. Bo regularność jest tu podobnież bardzo ważna.

  Ola i Dominika ur. 8.12.2002 r.

  #312678

  basha27

  Re: cerazette Jaki ma wpływ na was?

  Koleżanka nic nie bierz i mówi że też nie ma szczególnej ochoty na sks. Już sama nie wiem. Jeśli nie pigułki to co? Przed spiralą mam opory, więc odpada. Skończę opakowanie i się zastanowię
  pozdrawiam
  Basia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close