Cesarka-jakie znieczulenie???

Wiem, ze ten temat był już tysiąc razy wałkowany, ale bardzo proszę o odpowiedź mamusie, który miały cc. Chodzi mi o rodzaj znieczulenia- czeka mnie cesarka, a nie mam z kim porozmawiać na ten temat. Teoretycznie wiem, na czym polegają znieczulenia , ale chciałabym poznać praktyczne opinie mam, które miały cc. Jakie są plusy i minusy znieczuleń ????Który rodzaj wybrać ??? Chciałabym jak najszybciej cieszyć się maleństwem po porodzie, no i karmić piersią !!!! Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

kasia i majowa dziewczynka

2 odpowiedzi na pytanie: Cesarka-jakie znieczulenie???

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Cesarka-jakie znieczulenie???

Do kregosłupa – zzo albo po (podpajęczynówkowe). Bezpieczniejsze, wygodniejsze i przyjemniejsze niz narkoza, po ktorej nie słyszy sie 1. krzyku dziecka i nie widzi go po wyjęciu z brzuszka. Miałam PO. Od pełnej narkozy sie odchodzi raczej.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

inti Dodane ponad rok temu,

Re: Cesarka-jakie znieczulenie???

miałam zewnątrzoponowe.
byłam przytomna, widziałam moje dziecko po wyjęciu z brzucha. I nie było przeciwskazań do zajęcia się nim zaraz po. oczywiście, poza tymi wynikającymi z samego cc.

sylwia i JUlka 20.01.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Cesarka-jakie znieczulenie????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
Poszukuje sprawdzonych salatek na chrzciny..
W niedziele sa Chrzciny Kuby i mam problem z salatkami tzn nie wiem jakie mam zrobic. Moze podzielicie sie sprawdzonymi przepisami na Wasze ulubione salatki.... Pozdrawiam Kasia i ... [img]http://test.roger4.net/~jorzel/kubusio/kubusio.jpg[/img] Dominik 16.12.1996/Kubuś
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Przezierność karkowa - czy powinnam się martwić
Od dobrych kilku miesięcy biernie uczestniczyłam w waszym forum. Na początku w STARAJĄCYCH SIE, od niedawna w OCZEKUJĄCYCH. Dziś zalogowałam się tu po raz pierwszy. Jesteśmy z moim mężem w
Czytaj dalej