cesarka na wyznaczony termin

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #12403

  1014monia

  Mam wskazanie do cesarki ( jestem po operacji krótkowzroczności ) . Czytałam wspomnienia dziewczyn i zauważyłam , że większość z Nich miała umówioną konkretną godzinę cc i zgłaszały się do szpitala pomimo braku rozpoczęcia akcji porodowej . A mój gin twierdzi , że czekamy na skurcze , szyjka musi mieć rozwarcie , żeby macica mogła się oczyszczać po operacji ???

  monia i majowe

  #191448

  kura-plemienna

  Re: cesarka na wyznaczony termin

  dostaniesz kroplowke i po pól godzinie masz rozwarcie. bez skurczy bez bóli. przeczytaj moj post na porodach, jak wyjmowali mojego basiulca z brzucha. pozdrawiam

  Anka i Basiulec 17 grudnia 2002  #191449

  lea

  Re: cesarka na wyznaczony termin

  Ja tez zauważyłam, że dziewczyny mają cc umówione i mam nadzieje ze tak będzie u Ciebie, zeby nie wrobili Ciebie w coś innego (potrafia tak zrobić – a to nie ma anestezjologa akurat, a to może spróbujemy = liczenie na łapówkę). Oczywiście jeśli masz gwarancję obecności swojego gina, to nie będą kombinowac, no i w ogóle nie muszą kombinowac, ale juz nie raz ignorowano kwitki z zaleceniami do cc!
  Nie chcę jednak Cię straszyć, po prostu chyba warto postarać się o umówiona cc, skoro już masz ją mieć na 100%, to fajnie skorztystac z tego, ze wiesz kiedy, możesz sie przygotowac – jest jakos spokojniej… Nie musisz czekac i denerwować się, czy to już.

  Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

  #191450

  kleeo

  Re: cesarka na wyznaczony termin

  Bo lekarze mowia roznie. Mi jeden mowil zeby czekac, drugi zeby isc do szpitala jesli nie bedzie skurczy przed terminem. Poszlam do szpitala z zaswiadczeniem od okulisty w dniu kiedy mialam urodzic, zostalam na patologii, gdzie zrobiono mi wszystkie badania i przygotowano do cc, ktore odbylo sie nastepnego dnia z rana. Nie beda ci wywolywali skurczy, po prostu zrobia operacje. A macica tez sie oczyscila.
  Ja wolalam takie rozwiazanie niz czekac na skurcze, bo nie chcialam miec cc np w srodku nocy. Moze to glupie ale myslalam, ze lekarze sa wtedy mniej przytomni ..:)
  Twoj lekarz prezentuje druga szkole, ale to chyba nie ma roznicy… Ty masz jeszcze czas, na twoim miesjcu poszlabym do szpitla, jakby minal termin i juz.

  kleeo i Natalia (ur.26.07.02), no i jeszcze Milosz (ur.28.03.92)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close