CHICCO TRIO-WÓZEK- pilne

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #36997

  agus-25

  Co sądzicie o tym wózku, mój brat chce kupić taki, ale ja mu odradzam, może jednak nie jest taki zły?? A moze zaproponujecie jakis wózek dobry, bardzo lekki ktory się składa do małych romziarów?? Wozek trzeba będzie wnosić na pierwsze piętro. Proszę o szybką odpowiedź.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #482234

  olaka

  Re: CHICCO TRIO-WÓZEK- pilne

  Ja mam ten wózeczek i jak narazie i jak dla mnie jest super. Nie żałuję ani trochę mojej decyzji. Kupiłam go, bo lekki, składa się do małych rozmiarów itd., itp. Ja osobiście, gdybym miała kupować wózek, wybrałabym go jeszcze raz. Nawet w śniegu spisuje sie koncertowo :-), a po takich werepach jak my jeździmy tym wózkiem, to chyba mało kto jeździ ;-). Mogę go polecić z czystym sumieniem! W razie jakiś dodatkowych pytań pisz, chętnie odpowiem :-).

  Ola i mala Ninka ur. 30 maja 2003  #482235

  szczesliwa

  Re: CHICCO TRIO-WÓZEK- pilne

  Cześć!
  Ten wózek to rewelacja. Mam, sprawdziłam go i na plaży i zimą w Zakopanym (zaspy śnieżne) oraz na działce na Mazurach (tam nie ma równych chodników hihii). Bardzo, bardzo polecam. Koleżanki, które spodziewają się dzieci i widziały manewry naszym wózkiem i wózkami innych renomowanych firm wybrały – Chicco Trio 2003.
  Pozdrawiam

  Asia i Wiktorka 14.03.03

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close