chlamydia- pomocy

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #37084

  joan

  Kochane Dziewczyny, dziś dowiedzialam sie, że mam dodatni wynik bakterii chlamydia. Czy u którejś z was taka bakteria sie pojawiła, co ona oznacza i jak się ją leczy. Proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat. Jutro rano mam wizytę, ale do tego czasu chyba zwariuję. Czy ta bakteria była powodem poronienia? Powiem wam tylko tyle, że jeszcze dwa tygodnie temu byłam przekonana, ze nigdy nie dowiem się jaka była przyczyna utraty fasolki, ale teraz wiem, że najważniejsze jest zrobienie przynajmniej podstawowych badań, bo one mogą nam cokolwiek powiedzieć więcej. Dziewczyny proszę o odpowiedź, czekam i pozdrawiam Asia

  #483119

  aroszka

  Re: chlamydia- pomocy

  Moja droga nie jestem specjalistką, trochę więcej teraz czytam na temat różnych badań po tym co mnie spotkało, ale wszystkie badania mam jeszcze przed sobą..
  strasznie mi przykro, z Twego powodu-ale może faktycznie jest jakiś plus w tym że przynajmniej znasz powód! No i to jest do wyleczenia-więc głowa do góry!
  Pewno Twój lekarz szczegółowo o wszystkim Ci opowie jutro a narazie podsyłam linka – do poczytania, i pozdrawiam
  Trzymaj się cieplutko.
  niestety nie umiem zrobić z linku-odsyłacza od razu, więc musisz go sobie skopiować..  #483120

  abe

  Re: chlamydia- pomocy

  Nie obawiaj się, chlamydia nie jest bardzo groźna. Sama to niedawno przechodziłam. Leczenie jest stosunkowo proste, bo podaje się tylko antybiotyk.
  Mnie i mezowi lekarz przepisał doxycylinę 2 x dziennie przez 14 dni, a potem siedem dni przerwy i dopochwowo krem diclac 2%.
  Prawdopodobnie taka jedna kuracja w zupełności wystarcza.
  Głowa do góry !

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close