chlamydioza

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #93301

  nadia1979

  dziewczyny bylam u lekarza i dowiedziłam sie,że mam chlamydiozę od kilku lat:( powiedzcie mi czy któras z Was tez to miała? mnie cały czas łapie jakiś grzybek, do tego zapalenia jajników i uplawy:( czy od tego można byc bezpłodnym? i czy od tego robia sie niedrożne jajowody?

  #1817582

  nadia1979

  kochane powiedzcie mi czy któras z was to miala czy słyszala o tym?  #1817583

  ewami

  Kochana, spokojnie, tutaj nie ma dyżurów, żeby ktoś w godzinę odpowiedział. Nie każda przeszła przez wszystkie problemy związane z niepłodnością, każda radzi tylko wtedy gdy coś wie. Ale na pewno znajdzie się taka która miała podobny problem lub coś wie o tym.

  #1817584

  tina-81

  Nadia, osobiście przez to nie przechodziłam, ale z tego co wiem, ta bakteria może być przyczyną chwilowej niepłodności, czym prędzej rozpoznana i leczona – tym lepiej. Leczyć powinnaś się Ty jak i partner, bo chlamydia przenosi się drogą płciową. Takich informacji udzieliła mi pielęgniarka, która przy okazji cytologii robiła mi badanie właśnie na obecność chlamydii. Niestety nie wiem, jak długo trwa leczenie. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. Głowa do góry

  #1817585

  bep

  Spokojnie. Nasz stary lekarz (fachowiec od niepłodności) nie demonizował problemu chlamydii. Ale lepiej wyleczyć. Leczenie trwa 3 (!!!) dni. Łykasz (Ty i partner) antybiotyk i potem powinno być dobrze. Zresztą dziwię się, ze lekarz prowadzący nie powiedział Ci o sposobach leczenia 😮

  #1817586

  sonia-pp

  re

  Ja byłam sobie zrobić to badanie tydzień temu. W środę odbieram wyniki. Pytałam Panią doktor jak i czy da się to wyleczyć. I powiedziała, iż to proste do wyleczenia- przez kilka dni bierze się wraz z partnerem antybiotyk ( np. doxycykline) i po sprawie.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close