chyba zwariuję przez niejadka!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #24391

  kika210

  Już nie wytrzymuję!! Ada od dwóch tygodni z wspaniałego żarłoka zmieniła się w niejadka. TZN jest non stop głodna i ssie palce ale jak daję butelkę lub pierś zaczyna się…wierzga, stęka, krzyczy, macha głową na boki itp. Nagle wszystko ją interesuje oprócz jedzenia. W rezultacie zjada butelkę 120 ml przez 1,5 godziny i to nie zawsze całą. Spokojnie je tylko w nocy jak jest ciemno i cicho…
  Już nie wiem co mam robić-przegłodzić ją czy co?

  KIKA210 + Ada 22.05.03r.

  #328876

  agus-25

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  Jak dobrze przybiera na wadze to nie masz się czym przejmować. Poprostu częsciej przystawiaj małą do piersi lub dawaj jej mniejsze porcje z butelki. U nas jest podobnie. Jeszcze jak jestem sama w domu i jest w miarę cicho to potrafi spokojnie zjeść, ale jak ktoś jeszcze krąży po mieszkaniu to o karmieniu mogę zapomnieć. Wykręca sie wtedy i wszystko obsewuje. Postaraj się zamknąć w pokoju z maleństwem sama, włącz tylko cicho jakąś muzykę z radia i przykryj dziecku pieluszką tetrową oczka. Może pomoże. U nas czasem pomaga.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)  #328877

  agak

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  Jak widzę od początku mamy z Maluchami takie same problemy i znów widzę że to samo nas gnębi przeczytaj mój post „POMOCY” ja także nie wiem już co mam robić. W tej chwili czekam na drzemkę i wtedy jej wciskam jedzenie bo inaczej chyba by z głodu umarła 🙁 Podaję Ci swój nr GG jak możesz to się odezwij wymienimy doświadczenia 5112037
  Pozdrawiam

  #328878

  Anonim

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  ssanie palcow niekoniecznie musi oznaczac glod………MOze sprobuj ja troszke przetrzymac………..

  guciak i Ninka ur. 27.04.2003

  #328879

  kika210

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  Ech, ta pieluszka pomaga czasami…czasem jest odwrotny skutek, szaleje jeszcze bardziej…W ciągu 2 tyg. przybrała 300 gramów, nie wiem czy to dużo… W każdym razie jeszcze trochę a oszaleję, a z Twojego postu wynika że jeszcze czeka mnie dobre parę miesięcy tej walki skoro Kamilek ma 5 miesięcy i zachowuje się podobnie…pozdr!

  KIKA210 + Ada 22.05.03r.

  #328880

  kaska

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  U nas byłoto samo i lekarka kazała zrobić badania i wyszła anemia ,dostala zestaw witaminek i zelazo i jest w normie tzn przez sen zjada 160 , gorzej w ciagu dnia ale i tak sobie radzimy biorę ją na ręce lekko przykołysze ona przysypia to ja wtedy butle i tak kilka razy w ciagu dnia ,i z500g na miesiąc przeszła na 1 kg i jest ok ,powodzenia:-) więm ze to może wykończć ale napewno przejdzie z czasem….

  Kaska i Nadia 17.05.2003  #328881

  gregorius

  Re: chyba zwariuję przez niejadka!!

  Skoro pociecha ładnie jadła i naraz nie chce może faktycznie w ramach profilaktyki zrobić jakieś badanka. Nie zaszkodzi a może pomóc. Wzglednie może mieć plesniawki. Z drugiej strony jakby było głodne dzieciątko to by płakało, a tego nie czyni.
  POZDRAWIAM

  M&G&M

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close