Ciąża

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #36967

  misiowa

  Od kilku miesięcy miałam regularnie okres. Teraz nie mam go już od ponad tygodnia. Zrobiłam sobie test ciążowy ( popołudniu ) i wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość, że jednak jestem w ciąży? Czy jest możliwość, że wystapi krwawienie, a i tak będę w ciąży? Czytałam gdzieś , że krwawienie przypominające okres może wystąpić. Wiem , że moja babcia miała krwawienia przez 3 pierwsze miesiące ciąży.

  #481928

  sasanka

  Re: Ciąża

  Spróbuj zrobic test jeszcze raz jutro ale rano!! A jeśli chodzi o krwawienie przypominające @ podczas ciązy to tez o tym słyszałam.Niestety nie znam nikogo, komu sie to przydarzyło.

  Milena z nową nadzieją

  #481929

  jjjjjjjjjj

  Re: Ciąża

  Test zrób rano bo mocz wtedy jest nie rozcińczony!!! A co do krawień , to niektóre dzirewcxzyny mają przez 3 miesiące, w czasie terminu @ , tylko podobno bardzo skąpe.

  JoVi i…
  falvit i folik
  gg 1582733

  #481930

  asiz

  Re: Ciąża

  cześć, czytałam niedawno, że jeżeli test wychodzi negatywny to nie zawsze oznacza, że nie ma ciąży, jeżeli natomiast pozytywny to prawie 100% ciąża. Jeżeli w ciąży wystąpi okres to jest znacznie krótszy i bardziej skąpy niż normalnie, licze że będzie dzidzia u Ciebie

  #481931

  samanta

  Re: Ciąża

  Misiowa zrobiłaś dzisiaj rano test bo ten z rana jest bardziej wiarygodny. A najlepiej to zrób b-HCG i wtedy będziesz miała jasną sytuację 🙂

  Powodzenia 🙂

  21 cykl starań Moje temperaturki

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close