Ciąża po INVICTCIE w Gdańsku?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #71198

  jaguniaa

  Mam jeszcze jedno pytanko do tych z Was, które szczęśliwie zaszły w ciążę po leczeniu w klinice INVICTA w Gdańsku.( a może już nawet cało i zdrowo dziecko urodziły) Jak długo się tam leczyłyście zanim spełniło się Wasze marzenie o dziecku?Interesuje mnie ILE CZASU to u Was trwało przy owulacji stymulowanej – za którym podejściem Wam się udało (no i czy byłyście zdowolone)

  #921894

  bibitka

  Re: Ciąża po INVICTCIE w Gdańsku?

  Witaj,
  Ja starałam się tak systematycznie o dzidzię przez 7 miesięcy. Niestety nasze starania spełzały na niczym. W końcu trafiłam do rewelacyjnego specjalisty, który zajmuję się problemami bezpłodności itp. Nie leczyłam się bezpośrednio w Inviccie, ale ten ginekolog obecnie pracuje tam. Po trzech miesiącach leczenia się u niego zaszłam w upragnioną ciążę i jak widać dziś mija termin porodu. Pomimo wielu niepezpiecznych perypeti w ciąży, szczęśliwie doprowadził mi ją do końca i mam nadzieję, że teraz już tylko będzie lepiej. Jeśli chciałabyś namiary na tego specjalistę (a zaznczam że jest to człowiek bardzo ciepły i naprawdę profesjonalnie podchodzący do pacjentki i jej problemu) to daj znać a ja ci na priva wyślę namiary na niego.
  Pozdrawiam cieplutko i życzę szybkiego zafasolkowania.
  Małgosia z Mili w brzusiu  #921895

  julia5

  Re: Ciąża po INVICTCIE w Gdańsku?

  Ja też leczyłam się w InViccie. Nie trwało to długo, bo się załamałam. Niestety mój przykład jest na to, aby za bardzo nie ufać lekarzom. Po serii badań wyszło, że mam wrogi śluz i niedrożne jajowody. To mogłobyć prawdopodobne, bo wcześniej staraliśmy się o dziecko dwa lata, bez skutku. Jednak kiedy dowiedziałam się, że w przypadku niedrożności jajowodów czeka mnie zabieg in vitro (nie jestem jego zwolenniczką, ze względów moralnych) odłozyłam dalsze leczenie. No i w następnym cyklu zaszłam w ciąże. Przy pomocy tylko i wyłącznie mojego męża. Pozdrawiam serdecznie.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close