ciąża po zaśniadzie

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11763

  achen

  Czy któraś z was miała kiedyś zaśniad groniasty i jest obecnie w ciąży? Interesują mnie informacje na temat jak długo trzeba czekać po zaśniadzie, czy robiłyście jakieś badania, co mówili lekarze, jak przebiega obecna ciąża i czy są jakieś zagrożenia?
  Achen

  #183450

  michkas

  Re: ciąża po zaśniadzie

  Ja nie miałam ale z tego co wiem to trzeba czekac ok roku przez ten czas nalezy badać poziom bhcg i robione regularnie usg. Bardzo bardzo zadko sie zdarza ze zaśniad sie powtarza także rokowania po tym czasie są ok.

  Kaśka + majowy syneczek  #183451

  ankar

  Re: ciąża po zaśniadzie

  Jeżeli chodzi o badania, to Twój lekarz zleca Ci na pewno badanie poziomu HCG i jeżeli spada on regularnie, wszystko jest w najlepszym porządku. Ja, oprócz tego nie miałam żadnych dodatkowych badań. A jeżeli chodzi o ciążę, to nie martw się na zapas. Ja wiem, że łatwo się mówi, ale nic Ci to nie da, a nerwy w zajściu w ciążę na pewno nie pomogą. Ja sama przechodziłam ten koszmar we wrześniu 2000 roku, a od września zeszłego roku jestem w ciąży. Lekrz mówi, że wszystko jest w porządku, więc masz żywy przykład, że jeszcze wszystko przed Tobą.

  Anka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close