ciuszki dla dzieci z secon handów w Wawie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #56712

  gadusia

  Znacie jakieś dobre adresy ciuchlanów z ubrankami dla najmłodszych?
  czy w ogóle korzystacie z takich sklepów? pytam, poniewaz ostatnio kupiłam kilka ubranek dla mojego malucha na allegro, ale czasem jestem zawiedziona zakupami, bo co innego na zdjeciu a co innego w naturze… A ponieważ maluch rośnie tak szybko, niektóre ubranka zakładamy tylko 2-3 razy i szybko z nich wyrastamy. Wobec tego na nic wydawanie wielkich kwot w firmowych sklepach ( choc na początku nie mogłam się powstrzymac, ale nabrałam już rozumu wraz z upływem dni…hi,hi ) i postanowiłam zajrzec do jakiegos secon handu. Polecicie mi coś?
  pozdrawiam

  Daga i Kacperek 8.IX.04

  #725924

  agusjot

  Re: ciuszki dla dzieci z secon handów w Wawie

  Ubieram Kubka od 3 miesiąca w second handach, wcześniej miałm swoje ciuszki.
  Wygląda suprer, ma ciuchy mexxa, kaphalla, h&m – moje ulubione, newt zary. Kupione za grosze, ale czasem porządnie namęczę się żeby cosik znaleźć. Czsami wizyty w 2,3 sklepach i nic nie ma ciekawego, a ostatnio kupiłam rewelacyjną kurteczkę old navy na polarze za 6,80 zł.

  Aga i Kuba (25.06.2003)  #725925

  gadusia

  Re: a masz jakiś sprawdzony adres?

  Możesz mi podać jakiś sprawdzony adres?

  Daga i Kacperek 8.IX.04

  #725926

  agusjot

  Re: a masz jakiś sprawdzony adres?

  Tak, ale nie w stolicy 🙂
  Właściwie we wszystkich, które mają rzeczy dla dzieci można znaleźć super ciuszki. Ważne, żeby były często dostawy (przynajmniej raz na tydzień) w pojawiać si e w tym dniu.
  Czasem trzeba „przegrzebać” masę powyciąganych, poplamionych ubranek, żeby coś mieć. No i ważne, dziecko nie wytrzymuje dłużej niż pół godziny w sklepie :), chyba że śpi. Nie wiem, jak jest w Warszawie, ale mam kilka takich sklepów, w których sprzedwcy namiętnie palą papierosy i z Kubą tam nie chodzę. Chodzę sama, jak zostawię go z mężem w domu. Ciuszki można bardzo porządnie wyprać z trzy razy w proszku, potem w proszku dla dzieci i są jak nowe.
  Pochodź na spacerku i popatrz, tych sklepów jest bardzo dużo, tylko nie wszystki się nadają. Trzeba poświęcić troche czsu i rozeznać się w sytuacji.
  Pa

  Aga i Kuba (25.06.2003)

  #725927

  gadusia

  Re: a masz jakiś sprawdzony adres?

  Bardzo Ci dziekuję. Maraton sklepowy zaczynamy jutro.

  Daga i Kacperek 8.IX.04

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close