Co dawać jeść gdy boli brzuszek?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #65245

  mysia2

  Błagam pomóżcie. Co dawać dziecku które jest po zatruciu? W piątek zatruł się brokułami. Od 1 w nocy do 5 była jazda bez trzymanki, zwracał już biedaczek zółcią. Niby się uspokoiło, a tu w poniedziałek wieczorem taka biegunka, jakby robił siku pupą. I teraz nie wiem co mu dawać do jedzenia. Bułeczka, kisiel jagodowy, chlebek ryżowy. Co dalej? Kleik mu nie wchodzi. Od marchewki wydaje mi się że boli go brzuszek. Nie mam pojęcia co do jedzenia. Napiszcie proszę co Wy dawałyście jeść w takich wypadkach.
  A z lekarką się konsultowałam i dowiedziałam się tyle co napisałam.
  Pozdrawiamy

  Eryka i Natanek 09.09.03r

  #830378

  ciapa

  Re: Co dawać jeść gdy boli brzuszek?

  teraz jest wirusówka, ktora objawia sie biegunką i wymiotami, też przez nią przechodzimy. Najlepiej zaparz mu suszone borówki, można dostać w każdej aptece, wywar jest dosyć smaczny, na opakpowaniu jest instrukcja :). Oprócz tego ja zawsze gotuje marchewkę z ryżem, na miękko i to podaję zmiksowane albo na słodko, lub slono, w zalezności co dziecko woli. Dobre sa też sucharki. Czasami gotowane jabłka. W zasadzie z tego co wiem to przy biegunce nie podaje sie mleka i owoców, soków, witamin. Może zje rosół z żoltkiem.
  Pozdrawiamy

  Kaska i Mikołaj 18.09.03  #830379

  mysia2

  Re: Co dawać jeść gdy boli brzuszek?

  A mogłabyś mi podać przepis na leciutki krupniczek? Może to śmieszne ale jeszcze nie gotowałam krupniku. Wszystko oprócz tego, bo mój mąż nie lubi.
  Pozdrawiam

  Eryka i Natanek 09.09.03r

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close