Co mogę jej dac do jedzenia?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #76865

  rita25

  Witajcie dziewczyny.
  U nas choroba goni chorobe…Cały zeszły tydzień byłam na zwolnieniu , bo Sonia wymiotowała i miała bardzo wysoka temperature potem przez weekend było ok i we wtorek dalej wysoka tempetratura i biegunka tym razem.
  Ostatni raz robiła kupke wczoraj ok.16, przez całą srodę jadła tylko chrupki. Dzisiaj wydaje mi się , ze jest już nieco lepiej , goraczki brak no i biegunka tez sie uspokoiła. Niestety mała nie chce jesc moich wynalazków tj. ryż z marchewka, gotowane jabłuszka… i tak zastanawiam się czy mogę jej dac makaron, bez żadnego sosu. Jak myslicie?
  No i jeszcze jedno …kiedy na dwór? Pogoda jest taka piekna , ze aż mi szkoda siedziec z nią w domu..Pewnie dzisiaj sobie juz podarujemy, tym bardziej , ze Sonia jest osłabiona po tych swoich dietkach…ale jutro…?

  rita25 i Sonia 03.07.03

  #1022301

  kotagus

  Re: Co mogę jej dac do jedzenia?

  Moja pediatra twierdzi, że dobę po ostatnim epizodzie gorączki można wyjść na spacer, o ile dziecko jest na siłach. Oczywiście mowa o naturalnym spadku gorączki, a nie po lekach p/gorączkowych!

  Co do makaronu, to przy ostrych biegunkach się nie zaleca, ze względu na to, że może nastąpić przejściowa nietolerancja glutenu, która pogorsza sprawę biegunki. Ale przy umiarkowanej biegunce JA bym dała, zwłaszcza, że Sonia nic innego jeśc nie chce…

  Mati 01.04 Marta 04.05

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close