co na kaszel!!?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #37049

  timbo

  Proszę pomóżcie. Od kilku dni jestem przeziebiona. no i najppierw ten nieszczęsny syrop z malin, o którym pisałam na forum, zrezygnowałam bo moja lekarka mnie nastraszyła. A teraz przypętał się suchy kaszel, nie wiem za bardzo jakie leki można brać, więc na razie nie biorę kompletnie nic. Popijam tylko mleko z miodem. Proszę o poradę kogoś, kto choć troszkę się orientuje co wziąć a co nie, zeby nie zaszkodzić maleństwu.
  Monika z czerwcową dziewczynką (16.06.04)

  #482742

  kulki

  Re: co na kaszel!!?

  Dobry domowy syropek wykrztuśny: pokrojone w plasterki cebule do słoika, zasypać cukrem i miodem, odstawić w ciepłe miejce. Gdy puszczą sok pić łyżkę syropu co jakiś czas.
  Na przeziębienie też świetny jest czosnek.

  Kinga i córeczka [wg OM 17.02.2004]  #482743

  kotek15

  Re: co na kaszel!!?

  w ciąży można brać bez obaw leki homeopatyczne. Warto zapytać w aptece co brać w przypadku kaszlu. Ja wiem co brać na katar, ból gardła , satany grypowe.
  pzdr

  #482744

  mausky

  Re: co na kaszel!!?

  Stodal, to syrop homeopatyczny, bezpieczny w ciąży, Ja to brałam.

  Aneta i Tymek ur 19.10.2003

  #482745

  maminka1

  Re: co na kaszel!!?

  Syrop Pini albo Bronchicum – gdyby domowe sposoby zawiodly (na mnie np. nie dzialały, podobnie zresztą jak homeopatyczne)

  #482746

  marcysia

  Re: co na kaszel!!?

  Witaj, jestem w kąciku dla starających się, ale pozwolę się wtrącić. Byłam chora, a jednoczesnie istniało prawdopodobieństwo ciąży (niestety okazało się tylko prawdopodobieństwem) i lekarz polecił mi syrop z babki lancetowatej albo Stodal i ten drugi syropek rzeczywiście pomógł. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
  Marcysia

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close