CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #61464

  kasiulka8

  JAK POZBYC SIE KATARU ,TZN. PODCZAS \ODDYCHANIA PRZEZ NOŚ SŁYCHAĆ SZMERY JAKBY TEN KATAR BYŁ TAM GDZU\IES GŁĘBOKO,NAJCZĘSCIEJ MA GO PO NOCY.UZYWAM ROZTWORU SOLI FIZJOLOGICZNEJ ALE NIE POMAGA ZBYTNIO ,A JAK JUZ TO NA MOMENT.Proszę o pomoc.

  kasia21

  #783170

  mloda

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  Witam, ja podaje zawsze synkowi jak ma katar krople do nosa homeopatyczne , nazywaja sie Euphorbium compositum S, tzn to się psika do nosa, ja tez ich używam gdy mam katar ze wzgledu ze go jeszcze karmię, bardzo sa skuteczne, niestety troche drogie , kupowałam za 21.50zł. Zyczymy powrotu do zdrowia.
  pozdrawiamy

  Młoda i Mateuszek  #783171

  dorota18

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  Cześć! My na katar stosujemy Nasivin Soft. Możesz przeczyta to:
  http://www.merck.pl/farmacja/farma-index.php?nav=farma-nav.php?s=2&content=farma-lekibr.php

  #783172

  anja72

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  ja rowniez polecam homeoptyczny EURESPAL poniwaz nie wysusza sluzowki i jest pozbawiony chemii , w przeciwienstwie do nasiwin tego nie polecam tragicznie wysusza sluzowke a po eurespalu jak dziecko kichnie to „mu gile wisza do kolan” 🙂 i efekt oczyszczenia widoczny i slyszalny.
  w przypadku gestych katarków rowniez sie sprawdza sma go czasem uzywam.a co do ceny to jest ona wysoka ale produkt bardzo wydajny
  szczerze polecam i pozdrawiam

  ania i marcinek

  #783173

  monikachorzow

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  ja polecam otrivin dla niemowląt i dzieci w atomizerze.łagodniejszy od nasivinu,ma bardzo delikatnie psikający aplikator-podaje jedną dawke i nie można wpsikac za dużo.kosztuje ok 12 zł.po wypróbowaniu chyba wszystkiego zostałam przy otrivinie.

  Monika i Marcinek (15.01.04)

  #783174

  anastazja

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  Niestety nic innego nie podaje sie tak malemu dziecku jak sol fizjologiczna . Jednak polecam cebule …rozkrajasz na polowki i kladziesz przy lozeczku , blisko glowki malucha … lub kropisz pieluszke lub serwetke olejkami ziolowymi ktore sa na katar tak jak np ( masc ) VIC (nie pamietam jak to sie pisze ale to jest ta masc w niebieskim pudeleczku co smaruje sie plecki przy grypsku 😉 …. Jest rowniez do kapieli taki plyn chyba z jonhsona dla dzieci przeziebionych i z katarkiem (u nas on jest, nie wiem na 100 % czy w Polsce takze )

  Jagoda 01.08.03.  #783175

  magonil

  Re: CO NA KATEREK DLA 7-MIĘSIĘCZNEGO DZIECKA??

  Z tego co się orientuję, to Otrivin ma ksylometazolinę, która jest substancją bardziej uszkadzającą błonę śluzową nosa niż oksymetazolina którą zawiera Nasivin, poza tym jest w stężeniach 0.05 i 0.1 a takie właśnie stęzenia są w Nasivinie polecane dla dorosłych. Natomiast substacja nawilżająca w otrivinie to sorbitol (niestety w stężeniu w którym ma również właściwości konserwantów) Natomiast w Nasivinie sofcie jest oksymetazolina i dodatkowo nie ma konserwantów. Jak Weronika miała katar stosowałm u niej tylko nasivin soft – ale oczywiście krótko – do 5 dni
  pozdrawiam

  Małgosia z Weroniką (29.10.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close