co na oprychę-giganta?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #11298

  rita25

  Obudziłam się dzisiaj z wargą aż do nosa.Wyglądam jak Gołota po walce.Co ja mam zrobić z tą opryszczką? Czy Zovirax może być stosowany w ciązy?Pomózcie…swędzi, boli, piecze , pulsuje…uuuuuuuuuuuuuuuu

  #177605

  martaz

  Re: co na oprychę-giganta?

  Moja opryszczka uodporniła się na wszelkie Zoviraxy, oxycorty itp. Obecnie jedyne czym mogę ją powstrzymać lub jak się nie da to przyspieszyć gojenie to polopirynka rozpuszczona dosłownie w kilku kroplach wody. Opryszczkę smaruję tak powstałą papką kilka- kilkanaście razy dziennie. W zależności od stopnia zaawansowania albo pęcherzyki nie pojawiają się wcale albo szybciej się wysuszają.
  Pozdrawiam – Marta (5.06.03)
  P.S. Mam nadzieję że w ciąży jest to bezpieczne, w końcu stosuje się zewnętrznie i miejscowo.  #177606

  lea

  Re: co na oprychę-giganta?

  Jakies 2 tygodnie temu był tu wątek poświęcony lekom na to, dziewczyny chwaliły wiele specyfikow, może poszukaj…

  Lea i dzieciątko (11.03.03)

  #177607

  ewa250

  Re: co na oprychę-giganta?

  dla cieżarówek moze byc Meliherp, tanie (niecale 6 zl) i skuteczne, przynajmniej dla mnie, a z oprychą walczę od lat i różnymi specyfikami.

  Ewa i Maleństwo

  #177608

  ejva

  Re: co na oprychę-giganta?

  cebula
  tak tak sama nie wierzyłam.. przed świętami nabawiłam się takiego kataru że leżałam padnięta i od razu prawie opryszczka cały nos i nad wargą myślałam że zwariuję ani nosa wydmuchać ani jeść okropność..
  teściowa poradziła smarować cebulą.. ukrój kawałek i smaruj sokiem.. jak jest ranka to na początku szczypać może ale jak się przyzwyczaić to nie takie straszne pomogło w kilka dni… wcześniej w kąpieli ja wymoczyłam buzię coby te wielkie strupki same odpadły i potem cebulka.
  Zaskoczenie ogromne bo działa a tak sceptycznie podchodzilam do tego
  można spróbować a cebula napewno nie szkodzi dla dzidziusia:)
  pozdrawiam i powodzenia

  Ewa i Julia:)
  termin: 29.03.03

  #177609

  kasikw

  Re: co na oprychę-giganta?

  ja też miałam opryszczkę.
  Można stosowac zowirax albo Virumertz, ale taki już na pewno zupełnie bezpieczny i mi bardzo pomógł jest polski preparat na bazie mentholu i kwasu salicylowego – nazywa się SANOL – płyn przy opryszczce.
  Pozdrawiam
  Kasia  #177610

  pati68

  Re: co na oprychę-giganta?

  Mam opryszczkę nawracającą od lat i opracowałam sobie nadzwyczaj skuteczną metodę.
  Kiedy pojawia się opryszczka należy ją umyc masując ciepłą wodą z mydłem, następnie osuszyć husteczką higieniczną i jeżeli są pęcherze to (wyjąc z bólu) za wszelką cenę spowodować aby pękły tzn. należy je potrzeć (chysteczką higieniczną), aby cały płyn z nich wyciekł. Wtedy jeszcze raz umyć wodą z mydłem. Na to od razu nałożyć MAŚĆ PROPOLISOWĄ 7 % (taniocha do nabycia w aptekach – ale nie we wszystkich). Czynność powtórzyć jeszcze 2 razy w ciągu dnia. Na następny dzień lub góraz dwa nie będzie śladu po pęcherzach ale ładnie się gojący, mało widoczny strupek. Jego wciąż nalezy smarować maścią propolisową aż do wygojenia.

  P.S. Wirus łatwo sie przenosi, także wszystkie chusteczki nalezy od razu wyrzucać a ręce umyć.

  Pati i 3 m. mikolajek.sky.net.pl

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close