Co na zapalenie piersi

Juz nie mam sił i nie moge wytrzymac bólu….. co mam robic??
warmdream i Gabrysia 20.02.04

4 odpowiedzi na pytanie: Co na zapalenie piersi

kasiek742004-03-08 06:50:33

Re: Co na zapalenie piersi

wez paracetamol….a tak w ogole to idz do lekarza czy swojej poloznej i spytaj dla pewnosci..

KaSieK i MaRtuSia

reno2004-03-08 13:03:17

Re: Co na zapalenie piersi

zobacz tu [Zobacz stronę]
ja tez cierpie i jeszcze Nadi wisi mi na reku, nie chce spac…

Reno & Nadia (07.02.2004)

reno2004-03-08 13:14:23

Re: Co na zapalenie piersi

i tu: [Zobacz stronę]

Reno & Nadia (07.02.2004)

niki232004-03-09 21:52:47

Re: Co na zapalenie piersi

Oj też przez to przeszłam, wiem co to znaczy i serdecznie współczuję!! Po pierwsze radzę iść na porządny masaż do położnej, sama tego nie zrobisz raczej, bo to cholerny ból i automatycznie będziesz to robić delikatnie, zeby tak nie bolało. Męża też raczej nie proś o pomoc, bo prędzej go skopiesz i zwyzywasz niż pozwolisz sobie zafundować taki “masaż”. Natomiast położna zrobi to szybko i sprawnie i fachowo .Chyba,że dasz radę sama (mozesz spróbować najpierw polewać piersi przez kilka minut mocno ciepłą wodą, a potem masować). Ja niestety sama nie umiałam. Przystawiaj dzidziusia najpierw do chorej piersi , potem do zdrowej ( głodne dziecko mocniej ssie). Kup sobie białą kapustę, rozgnieć liść i przykładaj. Ja chodziłam z takim okładem dzień i noc. I radzę działać jak najszybciej, zeby nie zrobiło Ci się gorzej, bo z tym nie ma żartów. A wogóle to mozesz też isc do lekarza – ja dostałam antybiotyk- duomox. Acha , jeszcze jedno- nie używaj laktatora do odciągania w takiej sytuacji, bo laktator nie tylko pobudza produkcję mleka, ale w dodatku ściąga pokarm „ z wierzchu” piersi, a tu chodzi o to, żeby ściągnąć ten pokarm, który jest „ głęboko”- no nie wiem jak to napisać , ale mam nadzieję wiesz o co chodzi. A jak masz baaaardzo dużo pokarmu i dziecko tego nie wyciągnie to radzę ograniczyć picie ( ale nie do przesady , bo potem może braknąć mleka- ja tak teraz mam- ze strachu przed ponownym zapaleniem prawie nie piłam, skutek-dziecko głodne płacze i mąż pojechał wieczorem po Bebilon). Radzę też dość ciepło się ubierać, bo piersi mamy karmiącej bardzo łatwo przeziębić- i nie jest to żaden zabobon. Ja dodatkowo gdy idę na dwór osłaniam piersi pieluszką. POWODZENIA!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: Co na zapalenie piersi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Narazie mleku krowiemu dziękujemy :(
niestety- od kilku dni Nati ma brzydkie suche czerwone policzki. Podejrzewam mleko krowie. Spytam podczas bilansu dwulatka, ale narazie wracamy do modyfikowanego Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią :-)
Czytaj dalej
Polecam
promocja - skrzynia na zabawki
w Carefourze można nabyć skrzynię pirata (niebiesko-czerwona) w cenie 16,99 zł. Beata&Patryk(03.03.03)[img]http://detox.wi.ps.pl/P/G.jpg[/img]
Czytaj dalej