Co potrafi sześciomiesięczniak?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #38729

  anna28

  Dziś są urodziny mojej Amelki (a także Maji:-): kończy 6 miesięcy! W związku z tym zastanawiam się co potrafią sześciomiesięczniaki. Nie chodzi o porównywanie, wiadomo, że każde dziecko ma swoje tempo i jest niepowtarzalne, ale tak z ciekawości… Co potrafią Wasze sześciomiesięczniaki? Amelka potrafi przekręcać się na brzuch i na plecy, czasami protestuje jak się jej zabiera zabawkę, mówi papapa, dadada (częściej na wdechu;-), nie raczkuje, nie ma ząbka, nie siedzi, nie pełza zapamiętale tylko przemieszcza się trochę w rózne strony. A Wasze?

  Anka i Amelka 03.08.03.

  #506082

  anna28

  Re: Co potrafi sześciomiesięczniak?

  He, he, he! Pomyliłam się! Dziś jest 02 lutego, a nie 03! A moja Amelka i Maja Majowejmamy mają urodzinki jutro! Nic nie szkodzi! Piszcie

  Anka i Amelka 03.08.03.  #506083

  karolka

  Re: Co potrafi sześciomiesięczniak?

  Izy wielkie święto półroczne było wczoraj.
  Co potrafi? Siedzi bez podtrzymuwania ale jeszcze chwiejnie doś, potrafi usiąść sama z pozycji półleżącej (np. w leżaczku albo na kolanach), przekręca się z pleców na brzuch i na odwrót, pełza w kółko, pełza do tyłu – aż napotka przeszkodę, która ją zatrzyma – bardzo często można ją zobaczyć ze szczebelkami łóżeczka albo pałąkami od maty między nózkami, awanturuje się jak nie może dosięgnąc zabawki (z reguły dlatego, że wcześniej od niej odpełzła), czasem potrafi protestować jak jej się odbiera zabawkę, łapie się rączkami za stópki, ale do buźki jeszcze nie sięga stópką. Ząbków na razie brak, ale może już niedługo?

  Karolka i Izabelka 01.08.03

  #506084

  agnieszqa

  Re: Co potrafi sześciomiesięczniak?

  ja już nie pamiętam co moja robiła w tym wieku 🙂 ach, dostała pierwszy posiłek inny niz mleko. chciałam zapytać jak zdrowie Izy?

  aga matka hanki 18.09.02

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close