co prowadzi do niepłodności u faceta???

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #12209

  Anonim

  mam pytanko. otoz mój mąż kiedyś, jak był małym dzieckiem, to uderzył się w jąderko i ono mu „wskoczyło”, zawinęło sie, czy cos podobnego. Miał operację – odwijanie tego jajeczka. Czy w związku z tym może być bezpłodny lub mieć jakieś nieruchliwe plemniczki?
  Poza tym w jego rodzinie, jego taty siostry dzieci – chłopak i dziewczyna są bezpłodni. Chłopak całkiem – w 100%, natomiast dziewczyna starł sie o dziecko chyba z 10 lat i końcu zaszła i urodziła, choć chodzą pogłoski, ze adoptowała.
  Czy powinniśmy sie martwić, że mój mąż mógł odziedziczyć ta bezpłodność? Czy takie pokrewiństwo powoduje dziedziczenie itp. No i z tym zawiniętym jajowodem…
  Nie wiem, czy powinnam się martwić, poza tym wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie na badania męża, bo staramy się dopiero parę miesięcy.

  #188069

  korniczek

  Re: co prowadzi do niepłodności u faceta???

  Ja nie miałem nigdy problemów a rodzina tym bardziej!!! A tu niespodzianka jedyna szansa to inseminacja nasieniem dawcy!!! Jak najszybciej do ginekologa z swoim mężczyzną jeśli będzie coś nie tak to zaczniecie szybciej leczenie a to bardzo dużo!!  #188070

  Anonim

  Re: co prowadzi do niepłodności u faceta???

  a jak robi się takie badania.od czego zaczac? gdzie iść. do ginekologa> do ogólnego lekarza, czy do urologa? powiedz, prosze, bo w ogóle nie mam pojęcia, co zrobić, od czego zacząć. dzieki wielkie.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close