Co się dzieje z moim synkiem??

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #51204

  nucha

  Nie wiem co się stało z moim synkiem, dzisiaj większość dnia, co chwila się lęka i wyglada to jak dla mnie naprawdę przerażająco. Rozrzuca rączki na boki, oczka mu nieruchomieją i są otwarte na całą swoją szerokość, a że ma spore oczka, to wygląda to jeszcze chyba gorzej, takie wilkie, przerażone oczka:((Po tym wszystkim zaczybna płakać jakby się czegoś bał.Nie wiem naprawdę co z nim się stało, cale półtora miesiąca nigdy taki nie był…a tu nagle, taki dzień. W dodatku cały dzień praktycznie nie spał, też był przez to barziej nerwowy i niespokojny, ale takie sytuacje się już zdarzały, ale nigdy nie z tymi lękami… Czy wiecie co może być przyczyną takiego zachowania??Nic złego się nie stało, jestem z nim non stop i niczego niepokojącego, co mogłoby spowodować takie zachowanie nie zauważyłam.
  Poradźcie coś, bo naprawdę się boję.
  Ania i Oluś (24.06.2004)

  #658440

  jolala

  Re: Co się dzieje z moim synkiem??

  Trudno mi cos poradzić, ale … dzieci też odczuwają złą pogodę, spadki ciśnienia, bóle głowy, zmęczenie, itp. i to podobno bardziej niż dorośli, a może jest mu za gorąco lub zimno … zdaj się na swoją intuicję i spróbuj mu jakoś dogodzić ;-)))
  Chyba Cie nie pocieszyłam …
  Jutro bedzie lepszy dzień …

  Pozdrawiam!

  Jola I Maciuś (08.03.04)  #658441

  gusia2004

  Re: Co się dzieje z moim synkiem??

  Mi położna mówiła, że takie dziwne „strachy” to nie strachy tylko naturalne odruchy dziecka związane z dojrzewaniem układu nerwowego. Ale jak coś Cię niepokoi to idź do lekarza – najlepiej zaufać własnemu instynktowi :)))
  Pozdrawiam i napisz czy jest już dobrze 🙂

  GUSIA2004 + Oskar (16.06.2004)

  #658442

  nena75

  Re: Co się dzieje z moim synkiem??

  Najpewniej by było gdybyś poradziła się lekarza, ale Tomek też czasami się tak zachowywał i nie było to nic złego. Po prostu tak jak napisały koleżanki dojrzewa układ nerwowy i to może jeszcze trochę potrwać. Tomek „wyrzucał” tak rączki chyba do 3 miesiąca i często się czegoś bał (bez powodu tak jak Olek u Ciebie).
  I też się bałam, że to jakieś zaburzenia neurologiczne, ale z czasem wszystko przeszło…

  Wioletta i Tomek 24.11.03

  #658443

  fr-ania

  Re: Co się dzieje z moim synkiem??

  To są odruchy noworodka. Całkiem naturalne, chociaż wygląda to czasami przerażająco. Na szczęście samo przechodzi, nie potrafię powiedzieć tylko kiedy to nastąpi.
  Pozdrawiam.

  Ania i Szymek (21.07.04)

  #658444

  toeris

  Re: Co się dzieje z moim synkiem??

  „Odrzucanie raczek” to odruch Moro znika ok 6 miesiaca.

  Toeris + Ala 14.09.2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close