co teściom na rocznicę ślubu?

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #41646

  marzena-28

  Kochane Mamusie doradźcie co kupić teściom na 25 rocznicę ślubu. Chciałabym kupić coś oryginalnego, bo oni mają niemal wszystko ze sprzętu domowego, a dodatkowo chciałabym żeby to był prezent miły, a nie kolejny w domu mikser.
  Czy macie jakieś fajne pomysły, chętnie skorzystam.

  Marzena i Madzia ur 21.10.03

  #545198

  julia-m

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  Nie wiem czy twoi teściowie często gdzieś wychodzą i mają na to kaskę bo moja mama bardzo by chciała iść z moim tatą do kina ( może jakaś opera czy coś takiego )na dobry film a potem na kolację do resteuracji chińskiej no ona lubi tą kuchnię i chyba im to jakoś zorganizuję na 30 rocznicę ślubu. No i musi być welon ( może być z firanki )dla niej i muszka dla niego ( oczywiście w domu).Może być też łądna pościel lub portret Julka dostała od swojej cioci portret malowany węglem bardzo ładny i ma pamiątkę na całe życie ( malują ze zdjęcia) albo fotograf ze zdjęcia robi portret i przerabia je na taki stary styl . No nie wiem nic innego mi do głowy nie wpada z takich nie tuzinkowych pomysłów.

  Madzia i Julia 29,05,2003  #545199

  Anonim

  portret od Pikpok

  nasza forumowa koleżanka – Pikpok – maluje przepiękne portrety (z przesłanych jej zdjęć 🙂 – polecam – może to być ich (teściów) portret, lub Wasz, z Madzią 🙂

  Kaśka z Natusią (prawie dwuletnią 🙂

  #545200

  inti

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  moim rodzicom na rocznicę ślubu zafundowaliśmy bilety do teatru m uzycznego, bo wiem, że to uwielbiają.
  z może mniej orginalnych ale zawsze chwytliwych rzeczy sprawdzają się przepiękne serwisy do kawy, a najlepiej ekskluzywny, z Rosenthala komplecik na dwie osoby.
  my kiedyś na rocznicę ślubu dostaliśmy nasze zdjęcie portretowe zrobione na jakiejś imprezie, powiększone i w pięknej ramce na ścianę.
  musisz ich lubić, że tak ci się chce wymyślać, ja moim teściom kupuję „coś tam”, dopiero dla rodziców się wysilam.

  sylwia i JUlka 20.01.2003

  #545201

  pora

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  Ja moim teściom na 30 rocznicę ślubu zrobiłam antyramę ze zdjęciami z ich życia, a do tego dodałam „poemat” opisujący w sposób zabawny najważniejsze w ich życiu chwile. A na deser przygotowałam romantyczną kolację we dwoje w ich własnym mieszkaniu.
  Teściowa się popłakała.

  Ada i Juliusz 17.07.03

  #545202

  marzena-28

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  Wszystkie pomysły są super, jesteście jak zwykle niezastąpione. Wieczorkiem porozmawiam z meżem co wybać, ale mnie bardzo spodobały sie bilety do teatru/operetki. Już nawet przepatrzyłam repertuar- może „Księżniczka Czardasza”?

  Marzena i Madzia ur 21.10.03  #545203

  goha

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  Wiesz, na taka okrągłą rocznicę radziłabym ci portret. Będzie to jakiś namacalny prezent. Pikpok robi to rewelacyjnie i róznymi technikami, w róznym formacie, jest z czego wybrać. Polecam

  GOHA i Dareczek 11 m-cy (02.04.03)

  #545204

  awkaminska

  Re: co teściom na rocznicę ślubu?

  my na 35 rocznice kilka lat temu kupilismi mikrofalowke, wbrew pozorom wielu ludzi ktorzy maja wszystko tego nie maja. stoi w kuchni i jest uzywana do podgrezwania, grilowania itp.

  Agnieszka mama Jagody(09-10-97) i Kamili(03-04-03)

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close