CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #34912

  moni7726

  Mam do Was prośbę . Czy któoraś z was ma problem z tyłzgięciem macicy? Jak to się ma do zachedzenia w ciążę? Chcę mieć małego bąbla i jak na razie nici z tego . Prosze o rady .

  #457887

  Anonim

  Re: CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

  Niestety , ja nic nie wiem, ale pewnie zaraz któraś z dziewczyn Ci pomoże.
  Wiem tylko, że znajoma miała tyłozgięcie i jakieś inne problemy. Lekarz mówił jej, że może mieć problemy, ale teraz ma malutką Karolinkę.

  pozdrowienia

  Tempki Żabki Moniki
  GG4069688

  Edited by monika_tg on 2003/12/19 12:59.  #457888

  marti1

  Re: CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

  Moni,

  Słuchaj tyłozgięcie macicy to żaden wyrok!! To jest co prawda nietypowa budowa macicy i mogą występować trudności z zajściem. Wiem, że przy tej budowie jest wskazane przytulanie się od tyłu a po przytulanku leżenie na brzuchu. Natomiast najlepiej zapytaj lekarza…może on Ci doradzi więcej. Na koniec dnia zawsze można zrobić inseminację więc szansa na macierzyństwo jest zawsze. Ale to zależy ile się starasz i jaka jest Twoja historia :-))

  Główka do góry,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #457889

  gosik

  Re: CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

  Ja mam tyłozgięcie – o dzidzię starałam się za każdym razem pół roku. Moja siostra i mama również mają (z zajściem żadna nie miała problemów)
  Lekarze mówią że to MOŻE ALE NIE MUSI MIEĆ WPŁYW NA TRUDNOŚCI Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ. Poleca się przy tyłozgięciu w staraniach o maluszka pozycję ,,od tyłu” (ale to głupio brzmi ) oraz leżenie potem na brzuszku.

  Życzę powodzenia

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud

  #457890

  fiolek

  Re: CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

  Cześć,

  jakiś czas temu miałam wykonane badanie USg narządów rodnych i w opisie pojawiła się informacja o tyłozgięciu macicy. Jednak przy okazji tego badania lekarz nie powiedział mi, że nie będę mogła zajść w ciążę. Wynik USG został uznany za poprawny bez żadnych odchyleń od normy.
  O dzidziusia mam zamiar zacząć starać się w okolicach marca. W chwili obecnej jestem po leczeniu nawracających się grzybic i mam nadzieję, że leczenie jakie przeszłam spowoduje, że w końcu moja flora bakteryjna wróci do normy i nie będzie przeciwskazań do zajścia w ciążę.

  pozdrawiam

  Fiolek

  http://circles2.fertilityfriend.com/home/fiolek

  #457891

  fiolek

  Re: CO WIECIE NA TEMAT TYŁOZGIĘCIA MACICY

  hi,

  przeszukałam kilka stronek w temacie „tyłozgięcia macicy”. Znalazłam wiele dobrych i kilka złych info. Dobre to to, że kobiety, u których stwierdzono tyłozgięcie bez problemu zaszły w ciążę. Złe to to, że tyłozgięcie może być jedną z przyczyn niepłodności – może ale nie musi!!
  Tak więc pozostaje wierzyć, że tyłozgięcie nie uniemożliwi dotarcia plemnikom do jajowodów. Oczywiście ja w to wierzę.

  Fiolek

  http://circles2.fertilityfriend.com/home/fiolek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close