Co z opuchlizną????

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #26314

  janet31

  Od tygodnia zauważyłam że opuchlizna po nocy wcale mi nie schodzi:( Nie wiem sama czy na tym etapie ciąży jest to ok. czy grozi zatruciem ciążowym:((((W poniedziałek ide do lekarza ale jak narazie bardzo się denerwuję.
  jak jest u was czy tez puchniecie i czy ta opuchlizna dłuzej sie utrzymuje?????

  Ja i moja córeczka 2.11.03-27.10.03

  #350566

  anador

  Re: Co z opuchlizną????

  Mam podobny problem, choc sama opuchlizna jest niewielka. Lekarz kazal odstawic zupelnie sol i kupic inna w sklepie ekologicznym, ktora nie zawiera chlorku sodu. Ochyda!!!!!!
  Pozdrawiam

  Dorota i Ola (21.11.2003)  #350567

  leszczynka

  Re: Co z opuchlizną????

  ja też jestem bardzo spuchnięta a czasami po nocy jeszcze bardziej niż w dzień.Mam opuchnięte dłonie ,nogi i twarz.Lekarz kazał mi ograniczyć sól i chodzenie a wogóle miałam zostać w szpitalu ale uprosiłam bo zostało mi 2 tyg . do porodu.Powinnas skontrolować mocz.

  LESZCZYNKA I szalona DZIEWCZYNKA 8.10.03

  #350568

  usianka

  Re: Co z opuchlizną????

  Grozi, ale do tego trzeba jeszcze innych objawów (podniesione ciśnienie i białko w moczu). Jeśli tego nie ma to po prostu w Twoim organizmie zatrzymywana jest woda. Czytałam też coś przedwczoraj o opuchliźnie dłoni – że u niektórych może to wynikać z ucisku na jakiś kanał w nadgarstku i do tego nie trzeba nawet być w ciąży. Także na razie sie nie denerwuj – gin wszystko wyjaśni 🙂
  pozdrawiam 🙂

  Usianka i listopadowa dziewczynka (9.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close