co z tymi testami

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #77774

  monikmm

  Mam takie pytanko czy możliwe jest mimo ciąży że test ciążowy wyjdzie negatywny ( nie tylko jeden ) już po terminie spodziewanej miesiączki? Jakie czynniki mogą wpłynąć na jego wynik wiem że niektóre leki ale jeśli nie brało się żadnych, czy np karmienie piersią pierwszego dziecka kiedy zajdzie się a ciążę może mieć wpływ na to że test będzie negatywny? Może jeszcze inne czynniki mają wpływ jak tak to jakie bardzo proszę o odpowiedź bo pomoże mi to rozwiać moje wątpliwośći.

  #1042071

  mati2

  Re: co z tymi testami

  Jest mozliwe, że test nie będzie wychodził po terminie @ jeśli miałaś bardzo późno owulacje. Moja koleżnka zaszła dzień przed @ i test wyszedł jej dopiero 2 tyg po terminie @. Pisałam o tym tutaj na forum. Teraz jest w 16 tyg z OM a z usg dzidziuś wychodzi o 1,5 tyg mniejszy i to się zgadza z terminem zapłodnienia.

  Marta i Kornel 7.10.2004  #1042072

  monikmm

  Re: co z tymi testami

  Ja miałam @ tydzień po terminie a teraz jest już prawie 2 tyg po @ i nie wyszedł. Może tak właśnie musi być ale ja czuję że jest inaczej.

  #1042073

  mati2

  Re: co z tymi testami

  Wszytskie wątpliwości rozwieje test z krwi czyli b-hcg.

  Marta i Kornel 7.10.2004

  #1042074

  kropecek83

  Re: co z tymi testami

  Ja w 40dc(średnio ost.39dniowe) po poludniu robilam test i pokazala sie jedynie bladziuch 2 kreska widoczna pod swiatlo. !0 mcy temu ylam w ciazy niestety stracilam ja w 7tc, ale wtedy cykle mialam 33 dniowe a test dopiero w 38dc pokazal dwie piekne krechy testowalam w dniu spodziewanej @ i nastepnym i bylo pusto. Barak @ moze wskazywac na zaburzenia, najlepiej zrobic badanie krwi, ja biegne 2 maja. Mam nadzieje ze labolatorium bedzie czynne:) Pozdrawiam

  #1042075

  nala

  Re: co z tymi testami

  Moja koleżanka robiła testy na początku ciąży i wszystkie wychodziły negatywne dopiero po dwóch miesiacach wyszedł pozytywny.Ale u mnie zawsze sie sprawdzały dopóki nie zaszłsm w ciąże testy zawsze były negatywne a gdy faktycznie byłam w ciąży pierwszy test dobitnie mnie o tym poinformował.Więc mysle że to zależy od poziomu hormonów.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close