co znalazłam

Zoofilia pod Krakowem
Dewiant poszukiwany

59-letniego mieszkańca jednej z podkrakowskich wsi, podejrzanego “o dręczenie ptactwa domowego o podłożu seksualnym”, poszukują policjanci. W czerwcu tego roku mężczyzna został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu – za znęcanie się nad rodziną i zwierzętami.
We wtorek mieszkanka jednej z wsi pod Zabierzowem zawiadomiła policję, że rano znalazła martwą kurę. Po bliższym przyjrzeniu się ptakowi zauważyła obrażenia w okolicy jego odbytu. Wtedy podejrzenia padły na męża alkoholika, którego w przeszłości nakryła w czasie stosunku seksualnego z indykiem.
Podejrzewany o ten czyn mężczyzna był w przeszłości karany za znęcanie się nad rodziną oraz zwierzętami i otrzymał w czerwcu tego roku wyrok dwóch lat pozbawienia wolności z zawieszeniem wykonania kary na 5 lat. Wtedy też, jak się okazuje bez skutku, zobligowano go do leczenia z alkoholowego uzależnienia.
Martwą kurę przekazano do krakowskiej Akademii Rolniczej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja w celu ustalenia przyczyn powstania u niej obrażeń. Jeżeli zebrane dowody będą przemawiały przeciwko mężczyźnie, ponownie odpowie za naruszenie Ustawy o ochronie zwierząt. Na pewno zostanie jednak poddany psychiatrycznej obserwacji. Na razie dewiant-zoofil jest poszukiwany, bowiem natychmiast po ujawnieniu tego faktu zniknął z domu. (MADE)

Iwona i 19,5 m Sebanek

6 odpowiedzi na pytanie: co znalazłam

natinka Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

Nati i Kamilka 05.04.04

pollusia Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

Straszne !!!

Marysia – 14 miesięcy i bliżniaki w brzuszku (8.06.05r.)

yva Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

A jak musi czuć się jego żona, że jej mąż z kurą…..
Wyobrażacie sobie przyłapać męża np. z psem?

Dobrze, że mam szczury (samiczki)

Iwona i Oliwia (2.11.1998)

lilianka Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

Znęcanie się nad rodziną i zwierzętami….tak to okropne. Ale wybaczcie mi…….czytajac o tym drobiu (biedactwa!) …raczej mnie śmiech ogranął niż oburzenie. Jakoś zupełnie nie mogę sobie tego wyobrazić.
Niewiarygodne jak ludzie bywaja sfiksowani!

Pozdrawiam

Lilianka i Mikołaj (19.06.2004)

agi9 Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

O w morde…………
Są świry na tym świecie.

Aga, Pawełek, Paulinka (04.09.04)

Dodane ponad rok temu,

Re: co znalazłam

Szok ….. Niech go zamkną w klatce ze strusiami – odechce mu się na całe zycie……..

Aga z Szmkiem 5 lat i Julcią ( 12.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: co znalazłam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Miesiączka a karmienie piersią.
4,5 miesiaca po porodzie dostałam pierwszą miesiączkę.Prawidłowo powinnam być już po drugiej, jednak spóżnia sie już ok. 2tyg.Czekam, czekam a tu nic!Wciaż karmie piersią, więc być może to dlatego.A jak
Czytaj dalej
Dla starających się
polip a ciąża
Dziewczyny, ostatnio wykryto u mnie polip na szyjce macicy. Planowaliśmy z moim mężem zacząć się starć o dziecko. A tutaj coś takiego. Podobno wycięcie tego to prosty zabieg. Ale ja
Czytaj dalej