CONECO JOKER? GRAPI BUGGY LUX?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #95223

  kamelia

  Rozwaliła mi sie parasolka… A szkoda, bo fajna była. Już ich nie produkują.

  Znacie wymienione przeze mnie modele? Proszę o opinię. Musze szybko coś kupić, bo nie lubie mojej „normalnej” spacerówki.

  #2009848

  Anonim

  Nie znam tych spacerówek, ale z tych, które przedstawiłaś bardziej podoba mi się Grapi Buggy lux.
  Dlaczego?
  Choćby dlatego, że w Coceco dziecko powinno być zapięte w pasy, żeby dołem nie wyleciało, a w Grapi ma pasek między nogami i może siedzieć swobodniej 🙂
  Grapi dla mnie ładniejszy.
  Pytanie tylko, jak się składają…. żeby się nie szarpać, żeby się nic nie zacinało.  #2009849

  awkaminska

  kupiłam Coneko jeszcze Kamili, słuźył jej rok, teraz słuźy Dagnie sama się dziwię źe takie byle co za 145 zło moźe tyle wytrzymać… pasek między nogami jest jaknajbardziej (jest połączony z szelkami na ramię tworząc całość) więc dziecko się niewyśliźnie, wytrzymuje wagę dziecka do 25 kg co tak naprawdę niewiele parasolek wytrzyma, waźy niwewile, składa się łatwo (teraz np. jechałam z Dagną sama i widzą źe autobus podjeźdza trochę przytłoczony to Dagę na ręce i wózek złoźyłam szybkoby się*zmieścić).. ma taki fajny pasek na ramię jak wóżek złoźny (przynajmniej ma moja wersja z przed 3 lat i mój niestety nie ma takiej budki tylko idiotyczny daszek niby od słońca)..

  ten nie coneko ma wyraźnie napisane źe waga dzieck do 15 kg!!! nie wiesz na ile będzie Ci wózeczek przydatny i ile dzieciuch będzie waźył (moja Jagoda długo nieprzekroczyła 15 kg ale Kamila ważyłą te 15 gdy miała 2 latka jak kupowałam ten wózeczek…)

  sam Coneko jest o ten kilogram lżejsze to teź plus

  ma ladniejszy pałąk, nie taki kanciasty, tylko półokrągły

  .. poleciłam go teraz kuzynce, kupiłą i teź zadowolona..

  na rączki wózka potrafię powiesić całkiem cięźką torbę

  … gdziekolwiek wchodzę po schpdach łatwiej mi go samej na biodro oprzeć i wnieść niź inny wózek z kimś (a jeźdzę duźo PKP podmiejskimi)

  ma minusik źe nierozkłąda się*do leźenie tylko tak do półleźenia a w zasadzie obnoźa moźe o 10-15 cm), ale jak Dagna zmęczna to w takiej pozycji wyśpi się*nawet do 3 godzin, przecieź neikaźemy dziecku spać w tym wózku codziennie tylko jak padnie na jakiejś wyprawie.

  #2009850

  kamelia

  Bardzo dziękuję że napisałaś. 🙂 Coneco oglądałam na żywo i robi dobre wrażenie. Pewnie na niego się zdecyduję. Poprzednia nasza parasolka też rozkładała się też tylko tyle ile Coneco, więc to mi nie przeszkadza.

  #2009851

  jaga

  To ja tylko dorzucę do tego, co napisała awkaminska, że wygląda na to, iż w coneco siedzenie jest większe.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close