coś jakby plamienia?….

no, to ja też sobie trochę pohisteryzuję;), w końcu w ciąży jestem? Mam taki mały problem: mniej więcej raz na tydzień znajduję na bieliźnie nieduże jasnobrązowe plamy. nie jest to w żadnym wypadku krew, ani nie jest tego dużo, ale coś tam się pojawia. Z reguły mam wtedy gorszy dzień i czuję się trochę słabo. Potem mi przechodzi i wszystko jest świetnie, żadnych negatywnych objawów. Byłam u mojej ginekolog, zbadała mnie i mówi, ze wszystko ok. Na USG też. Więc czy powinnam się niepokoić, czy to normalne?

aśka

2 odpowiedzi na pytanie: coś jakby plamienia?….

olena Dodane ponad rok temu,

Re: coś jakby plamienia?….

Witaj,
na samym początku także zaobserwowałm u siebie taki beżowo-brązowy śluz. Akurat w ten dzień miałam wizytę u gina. Badanie wykazało, że wszystko ok, ale lekarz przepisał mi luteinę, którą brałam przez kilka tygodni. Ważne, aby wydzielina nie nabrała koloru różowego lub czerwonego. Jeżeli Twoja ginka stwierdzila, że wszystko ok to chyba należy jej wierzyć:)
Pozdrawiam, Olena

edysia Dodane ponad rok temu,

Re: coś jakby plamienia?….

Witaj
Na etapie ciąży na któtym jesteś te plamienia mogą byc spowodowane zagnieżdzaniem sie jaja płodowego w macicy oraz jej przygotowywaniem sie do ciązy i noszenia przez 9 miesięcy dzidziusia.
Buziaczki

Edysia z

Znasz odpowiedź na pytanie: coś jakby plamienia?….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
problem z karmieniem
Moj synek ma 2 tygodnie, od początku był problem z karmieniem, maly nie umiał chwycić piersi.( mam wklęsłe brodawki ) Po tygodniu byla poprawa i udalo nam się jeść tylko
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ból podbrzusza
Dziewczyny! Od poniedziałku przy wstawaniu z krzesła boli mnie podbrzusze, co za chwile ustępuje. Wczoraj jak się położyłam to przy śmiechu mocno mnie zabolało , aż musiałam podkurczyć nogę.W nocy jak
Czytaj dalej