coś jakby plamienia?….

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #47707

  jes

  no, to ja też sobie trochę pohisteryzuję;), w końcu w ciąży jestem? Mam taki mały problem: mniej więcej raz na tydzień znajduję na bieliźnie nieduże jasnobrązowe plamy. nie jest to w żadnym wypadku krew, ani nie jest tego dużo, ale coś tam się pojawia. Z reguły mam wtedy gorszy dzień i czuję się trochę słabo. Potem mi przechodzi i wszystko jest świetnie, żadnych negatywnych objawów. Byłam u mojej ginekolog, zbadała mnie i mówi, ze wszystko ok. Na USG też. Więc czy powinnam się niepokoić, czy to normalne?

  aśka

  #617598

  olena

  Re: coś jakby plamienia?….

  Witaj,
  na samym początku także zaobserwowałm u siebie taki beżowo-brązowy śluz. Akurat w ten dzień miałam wizytę u gina. Badanie wykazało, że wszystko ok, ale lekarz przepisał mi luteinę, którą brałam przez kilka tygodni. Ważne, aby wydzielina nie nabrała koloru różowego lub czerwonego. Jeżeli Twoja ginka stwierdzila, że wszystko ok to chyba należy jej wierzyć:)
  Pozdrawiam, Olena  #617599

  edysia

  Re: coś jakby plamienia?….

  Witaj
  Na etapie ciąży na któtym jesteś te plamienia mogą byc spowodowane zagnieżdzaniem sie jaja płodowego w macicy oraz jej przygotowywaniem sie do ciązy i noszenia przez 9 miesięcy dzidziusia.
  Buziaczki

  Edysia z

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close