ćwiczenia w czasie ciązy

Witam Was. Czy któraś może mi udzielić informacji na temat ćwiczeń w czasie ciąży..?? chodzi mi konkretnie o mięśnie brzucha żeby je wzmocnić..czy to nie zaszkodzi maleństwu.. 8tc
Pozdrawiam

3 odpowiedzi na pytanie: ćwiczenia w czasie ciązy

martowska2007-08-21 20:18:39

Re: ćwiczenia w czasie ciązy

Witaj
Oczywiście powinnaś skonsultować z lekarzem jaki sport zaleca. Nie powinno się wykonywać żadnych ćwiczeń, gdy istnieje zagrożenie w ciąży. Z tego co wiem najczęściej polecane są: joga, basen (o ile nie miewałaś częstego zapalenia pęcherza, lub bakteri w moczu), lekkie ćwiczenia (pilates dla kobiet w ciąży) Tylko nie próbuj się katować brzuszkami, bo to jedynie zaszkodzi!
Pozdrawiam

Marta i Patryczek

hana232007-09-04 16:44:54

Re: ćwiczenia w czasie ciązy

Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź.. zastanawiałam sie nad tymi brzuszkami.. dobrze że mi je odradzasz, nikt do tej pory nie zwracał mi na to uwagi.
Słyszałam, że chodzenie na basen szczególnie w ciąży może doprowadzić do jakiejś infekcji lub grzybicy. Czy to prawda…? czy są jakieś specjalne ośrodki sportu dla ciężarnych?
Pozdrawiam, Jak Twoje maleństwo???

deisi2007-09-04 18:07:24

Re: ćwiczenia w czasie ciązy

czesc w sprawie cwiczen to czytalam w gazecie zeby nie cwiczyc lezac na plecach najbardziej doradzaja plywanie i spacery

Znasz odpowiedź na pytanie: ćwiczenia w czasie ciązy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Przypalony garnek :/
Zagapiłam się...po prostu. Moje gotowanie gołąbków skończyło się na baaardzo przypalonym garnku. Proszę o wszelakie porady, jak pozbyć się spalenizny. Wykorzystam wszystko, bo garnek całkiem fajny (był)... Pozdrawiamy... Młodzia-mama Tosi (5 lat)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
goraczka
hej co można na gorączkę w siódmym miesiącu ciąży? Można ogólnie wapno na przeziębienie?
Czytaj dalej