cyc

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #22845

  tao

  ciekawa jestem, ile z Was karmi jeszcze piersią dzieci mające ponad 6 m-cy. Mój ma 7,5 i mam wrażenie, że wszyscy mi się dziwią, że taki wielki, a tylko cyc mamy toleruje… A mi się on nadal wydaje malutki 🙁
  Czy jesteście zwolenniczkami szybkiego odstwienia, zeby potem nie było z tym kłopotów?

  Tao i Igor (17.12.2002)

  #312011

  ania-p

  Re: cyc

  Moja córeczka niedługo skończy 11 miesięcy i jak najbardziej karmię ją jeszcze piersią i mam zamiar robić to jeszcze jakiś czas (niedługo chciałabym być znowu w ciąży więc nie wiem czy będę mogła jednocześnie karmić Martę). Rzeczywiście mnie też wydaje się, że jestem w mniejszości, że już “wszyscy” dawno odstawili brzdące i karmią je mlekiem modyfikowanym. Ale ja jakoś nie boję się problemów z odstawianiem. Będę to robiłą stopniowo i myślę, że jakoś to będzie. Pocieszają mnie pozytywne doświadczenia mojej siostry, która swoją młodszą córeczkę karmiła do dwóch lat a potem odstawiłą “bezboleśnie”
  pozdrawiamy

  Ania i Martusia-Rudzielec (10.09.02)  #312013

  magdawroc

  Re: cyc

  KArmiłam oboje ponad 2 lata, przy czym oczywiście stopniowo coraz mniej i rzadziej w ciągu dnia.
  Starszą nawet w trakcie ciąży, przy czym w miarę rosnącego brzucha było mi coraz trudniej i skwapliwie skorzystałam z okazji gdy miała niestrawność. Argument, że chore dzieci nie piją mleczka, tylko herbatkę albo wodę ją przekonał, choć inne nie.
  Młodego nawet nie pamiętam jak odstawiłam – jakoś tak samo wyszło, ale on wogóle wolał konkretne jedzenie, choć sentyment do cyca mu pozostał do dziś.

  Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

  #312014

  Anonim

  Re: cyc

  Ja karmiłam 11 m-cy…

  [i] Asia i Julia (12 m-cy)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close