Cykl stracony

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #23208

  reniferek

  Niestety moja nadżerka nie chciała się podleczyć, więc ją potraktowano laserem. Ten cykl stracony – zero przytulania – a tu idą dobre dni .
  Ale nie ma tego złego. Meżuś dostał zlecenie zbadania plemniczków – więc zobaczymy czy on nie bedzie musiał się podleczyć w czasie gdy starać się nie będzie wolno.

  Renata
  moje wykresiki

  #315722

  kiki25

  Re: Cykl stracony

  Hej! ale po tym cyklu bez przytulania tak się wytęsknicie za sobą, że w następnym to jak się do siebie dorwiecie to z tego napewno wykluje się piękna fasolka zobaczysz czego Ci oczywiście życzę z całego serducha i już trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!  #315723

  jjjjjjjjjj

  Re: Cykl stracony

  głowa do góry, wszystko się ułoży, tylko ,myśl pozytywnie, w końcu i nam się uda ,

  #315724

  agahh

  Re: Cykl stracony

  Ja tak ostatni cykl mialam.Zero seksu bo chlopinak z kregoslupem walczyl i brak owu.Ale jak to mawiam m.Wolodyjowski Nic to:)

  temperaturki aguski

  #315725

  gosiaf

  Re: Cykl stracony

  Nic sie nie martw ten cykl poswiec na dbanie o siebie, o wszystkie witaminki, zeby dzidzius jak juz sie zagniezdzi mial, tam jak w raju!!!!

  Gosia

  #315726

  reniferek

  Re: Cykl stracony

  Dzięki za wsparcie 🙂
  Witaminki już od dawna podjadam. Dostałam też duphaston na wzmocnienie 2 fazy cyklu. Jesli tylko chłopczyki beda w porzadku po duphastonie zwiekszy sie szansa na 2 krechy .

  Renata
  moje wykresiki

  Edited by reniferek on 2003/08/14 10:08.  #315727

  betsi

  Re: Cykl stracony

  Trzyma skarbie za Ciebie kciuki, ale dlaczego aż laserem? Ja miałam antybiotyk przykładany /dosłownie/ przez lekarza i to po nieudanym leczeniu też antybiotykiem w czopku. Teraz jestem rok po leczeniu i wczoraj lekarz powiedział że nikt nie powiedziałby że nadżerkę miałam.

  Proszę o kciuki, aby w tym cyklu się udało!
  Betsi

  #315728

  reniferek

  Re: Cykl stracony

  Betsi!
  Do mnie nadżerki sie ciagle przyczepiaja.
  Najpierw leczyłam farmakologicznie – na jakis czas był spokój. Rok temu chodziłam na przemywanie Solcogynem – pomogło. Po łyżeczkowaniu znów się przyplatała – znów Solcogyn. Ale została jedynie zaleczona – więc decyzja o środku bardziej drastycznym. Ponoć po laserze jest niewielka szansa na odnowienie, więc się zdecydowałam …

  Renata
  moje wykresiki

  #315729

  kiki25

  Re: Cykl stracony

  Ja ze 4 lata temu miałam usuwana nadżerke laserowo i do tej pory ani śladu, więc warto to nic nie boli i trwa tylko chwilę!!!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close