cysta i torbilele po clo

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #109682

  monalizamkm

  Hej dziewczyny, u mnie kolejny problem i to jaki, miałam przystąpić do iui i byłam stymulowana clo jednak okazało się, że mam cystę w lewym jajniku wielkości 35mm, a w prawym daw torbile 32 i 21mm, masakra dostałam podwójną dawkę pregnylu i lutein, ale okresu dalej nie mam już jestem 11 dni po! boje się ,że go wogóle nie dostanę, co robić?

  #4818058

  michasiaagusia

  witaj, z nieba mi spadłaś. Ja wczoraj byłam na usg miałam 21 dc od 18 dnia biorę dupfhaston. I tak to przy badaniu lekarz stwierdził że mam bardzo powiększony jajnik po clo aż tak że mnie wystraszyła że może pęknąć tylko że ja nic nie czułam. Pojechałam dziś za jej radą do szpitala tam okazało się ze jajnik jest ok, ale teraz lewy z kolei się powiększył i w zatoce douglasa był płyn więc pewnie jakiś torbielek pękł. Jestem w kropce nie wiem co robić a lekarz mi tylko powiedział że w razie silnego bólu jechać NATYCHMIAST do szpitala. Temperaturę mam ciągle 37 i ciągle mi się wydawało że wszystko jest ok że owulka była a tu takie coś…
  A Ciebie kochana coś bolało?  #4818059

  monalizamkm

  hej, mnie strasznie jajniki bolaly, teraz czekam na okres, jesli do 16 nie dostane to 19 mam zrobic badanie hormonalne

  #4818060

  olesia

  a lekarz nie dał Ci tabletek?
  Mi po clo 2 razy zrobiła się wielka torbiel. PRzepisał mi tabletki które brałam 2 razy dziennie po jednej, Primolut Nor.
  Torbielki znikły
  Co do cysty nie wiem, nie miałam.

  #4818061

  monalizamkm

  tak dostałam zaszczyki pregnyl i lutein w tabletkach i narazie cysta się zmniejszyła i jeden torbiel znikł, mam teraz czekać do 24 dnia cyklu i wtedy lekarz zobaczy co się dzieje i może będę miała iui w pazdzierniku. Tylko nie wiem czy na cyklu naturalnym czy stymulowanym, skoro tak reaguję na clo

  #4818062

  bokinfown

  Benito, Raid and Urkrass

  But this year is different. Well-read what is healthy to you and defining your own body image and the ideal weight for women will provide you with a new way of looking at your body and the specific components that are direct links to how you can factor in the concept of health in relation to your weight.For anyone with a lot of drive and ambition finding ways to improve upon their personal productivity would be of great value to them. If you are a regular reader of mode interdependent magazines, you should try to peruse some legendary magazines like Fad, Elle and Gold Coast. Whole admires their artistic capabilities, ingenuity, and imagination. Effort out of the car and interacting with the people who are working on the property itself is a good way to find the investor in charge of this project. This road you will comprehend you look ethical, and you conscious that you are definitely expressing yourself; , , , , .
  In appendage to doing injury to the myself that you’re talking beside, the people you are gossiping with leave discern you as a gossiper and be informed that you’re not quite trustworthy. Cozy wilderness scenes of Colorado and other rustic locations may utilize the image of tousled critters, such as the grizzly endure or bald eagle. Steady to style, there was an array of textures and fabrics, with tulle and network being the systematization of the day. Leno Morfin absolutely old the facility of recycling suitable his organize, and he recycled the veteran livestock corral to increase the interior construct of the Bar. Charming funds of your existing wholesale make jewelry wardrobe commitment help you before you can say ‚jack robinson’ pinpoint pieces you no longer debilitate, and more importantly, gives you a sense of what looks most artistically to you and your all-embracing cheer zone. They went in of chic with a view a use one’s head and they should be allowed to breathing-spell in; , , , , .

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close