Czarna kupka?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #30435

  mamaalusia

  Często podaję dziecku kaszkę mleczno-ryżową Nestle. Dzisiaj rano po raz pierwszy podałam dziecku kaszkę ryżową,ale na mleku modyfikowanym Bebiko 2. Zaznaczę, że karmię piersią i ani razu dziecko nie piło takiego mleka. Po południu patrzę, a tu czarna kupka! Nie wiem, czy to normalne po takim mleku czy nie. W tych kaszkach, gdzie już mleko jest, to jest to zwykłe mleko proszkowe niemodyfikowane. Może nie powinnam podawać dzieku kaszki na mleku modfikowanym bez konsultacji z pediatrą? Już sama nie wiem. Poza tym żadnych innych dolegliwości nie zauważyłam – ani nie bolał go brzuszek, był spokojny, radosny jak zwykle.

  Agnieszka i Aluś – 17.04.2003 r.

  #401955

  tam

  Re: Czarna kupka?

  w zasadzie już nie piszę na forum bo wróciłam do pracy i brak czasu ale skoro nikt nie odpowiedział to : sprawdź czy to mleko nie zawiera czasem żelaza bo coś mi się wydaje,ze chyba tak a po żelazie czarna kupka to normalna rzecz,w każdym innym przypadku skontaktuj się z lekarzem,bo czarna kupka to moim zdaniem nie jest normalne.Pozdrawiam.

  Gosia i Tamiczek (03.04.03)  #401956

  kura-domowa

  Re: Czarna kupka?

  Albo może Ty wzięłaś jakiś preparat witaminowy z żelazem… Pamiętam ile się strachu najadłam, gdy mój Marcinek czarną kupkę jak smoła zrobił, a na piersi jeno był… (nawet żadnej kaszki ani czegoś takiego)… a to ja przez roztargnienie dwie tabletki Materny jednego dnia połknęłam… Pamiętam jak dziś, choć to już siedem lat minęło…

  Oby to było to…. Pozdrowienia gorące!

  Agnieszka zHelenąPrzyCycu

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close