czas do szkoły

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #122703

  malag

  Jak dbacie, aby rok szkolny rozpoczął się bez ekscesów np. z pasożytami? Czy u was w szkołach pojawia się co roku problem z wszami głowy? Niedługo wrzesień więc temat jak najbardziej na topie.

  #5788399

  betrisa

  oj mieliśmy problem w czerwcu, właściwie skończył się jak zaczęły się wakacje. młoda przynosiła dorosłe osobniki, ktoś musiał mieć niezłą hodowlę. Słyszałam,że są preparaty odstraszające. Zamierzam się zaopatrzyć, fryzjerka poleciła. nazwy nie pamiętała ale ponoć działa. W aptece można kupić. lepsze to niż bawienie się w pozbywanie, bo to koszmar. A moja ma włosy do pasa.  #5788400

  kris1079

  U nas w szkole na szczęscie spokój z pasożytami był w zeszłym roku, zobaczymy teraz. Nauczyciele zalecali profilaktycznie używać tego preparatu z apteki.

  #5788401

  rodzice-na-102

  W zeszłym roku był, na szczęście nie przeszły do nas, ale niesttey problem aktualny i na wsiach i w miastach.

  #5788402

  becia-wawa

  U nas na razie nie ma. Najstarsza córka ma włosy do pasa. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby. A jakie polecacie praparaty odstraszające?

  #5788403

  marysiakrzyzak

  W szkole córki nauczyciele zorganizowali lekcję poświęconą pasożytom. Dzieciaki dowiedziały się , co robić gdy u kogoś się pojawiają itp.
  W szkole dziecka, rodzice polecają peranit. Niestety nie wiem, ponieważ na szczęście nie musiałam go stosować 🙂

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close