czas z dzieckiem

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #10231

  mamik

  powiedzcie ile czasu poswiecacie swoim pociechom; ale tak efektywnie, rozmawiajac z nim, spiewajac, czy bawiac sie? bo ja czasami mam wyrzuty sumienia, ze za malo; ze zamiast na przyklad siedziec na forum powinnam raczej zajac sie synkiem…z drugiej strony to czasami mi sie nie chce tak gadac bez przerwy nie majac odezwu z drugiej strony.

  #165757

  pluto

  Re: czas z dzieckiem

  Ojeje…..mysle, że cały czas…..no może z dwie giodzniki podczas jego czuwania przeznaczam tylko dla siebie….czyli np. jestem na forum……….albo robię coś z paznokciami….a tak przez cały czas gadam do Niego…..usmiecham się……nusę kołysanki……..pewnie dlatego o 20 jak Mały zaśnie padam na pysk………poza tym nawet jak sprzątam lub gotuję to mówię coś do synka……….a buzia to mnie strasznie boli od śmiania………..

  Straszszszsznieeeee niewyspana Julka , mama 5 miesięcznego chyba ząbkującego Karolka  #165758

  smoki

  Re: czas z dzieckiem

  Coraz więcej….. po prostu jak on się uśmiechnie to nie da się go olać……………….

  Pozdrowienia
  zdesperowana smoki i wyjący Dawidek
  (2 miesiące i 1/2!)

  #165759

  Anonim

  Re: czas z dzieckiem

  Może razem ze cztery godziny. Poza tym, jak jestem na FORUM, to mała leży obok mnie na materacyku i co chwilę gadam do niej, uśmiecham się (też mnie boli buzia…), wygłupiam się. Ale też zostawiam ją samej sobie na jakiś czas (oczywiście z zabawkami), bo dziecko musi się samo sobą zająć, wyrabia sobie przez to wyobraźnię, eksperymetuje i się rozwija, także nie miej wyrzutów sumienia.

  Joanna mama Julci-śmieszki (ur. 8.08.2002r.)

  #165760

  Anonim

  Re: czas z dzieckiem

  Praktycznie jestem z moim dzieckiem cały dzień , na forum wchodzę gdy On zasypia czy to dzień czy noc są dwa powody
  nie może tu chodzić swobodnie bo komputer stoi na antresoli i groziło by to nieszczęściem
  za dużo tu kabelków i i nnych rzeczy.
  Nawet gdy gotuję obiad siedzi koło mnie bądż bawi się w pomocnika.

  Pozdrawiamy

  Ania mama Michałka (23.10.01)

  #165761

  renia

  Re: czas z dzieckiem

  Moja Asia to straszna gadula i potrafi caly dzien o cos pytac, czasem kilkanascie razy o to samo. Jedynie mam chwilke dla siebie, jak Ania spi, a Asi puszcze bajke o Scooby-doo.


  Renia
  mama Asi (3 latka) i Ani (roczek)  #165762

  Anonim

  Re: czas z dzieckiem

  Odkąt wróciłam do pracy, cały wieczór zarezerwowany jest wyłącznie dla Małej. Bawimy się aż Ona nie zaśnie. Więc efektywnie jest tego ok. 4 godzin. CHCIAŁABYM WIĘCEJ!!!!

  #165763

  czarna

  Re: czas z dzieckiem

  my jestesmy caly czas same w domkui powoli mamy siebie dosc….ja nie… ale Ewcia wyraznie czasem woli sie bawic sama….najbardziej uwielbiamy spacery (odkad Ewcia potrafi chodzic)…na forum zagladam kiedy Ewcia spi…bawimy sie razem okolo 4 godzin..potem Ewcia bawi sie sama a ja gotuje obiad..czasem mi pomaga,czas przytulanek (bawimi sie soba ..zabawki ida w kat) trwa okolo 2 godzin ..(przed kapiela)…sadni kiedy wymaga calkowitej mojej uwagi a i sa takie kiedy woli bawic sie caly dzien sama..

  ASIA MAMA 11 MIESIECZNEJ EWUNI

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close