czekam do poniedziałku:)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #11857

  magdamal

  Ale mnie szaleństwo ogarnęło…ech… Właśnie dziś zaczynają się ferie (jestem nauczycielką) – pędzę jeszcze do szkoły na wywiadówkę i… Od poniedziałku zaczynam działać! Nie wiem czy mi się nie poprzestawiało, ale od poniedziałku spodziewam się dni płodnych. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że po poronieniu pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne ale to mnie nie odwiedzie od prób:))
  Dziewczyny, zaczynam na nowo cieszyć się życiem! Czasem są momenty gdy pomyślę o mojej kruszynce ale wmawiam sobie wtedy że ona jest szczęśliwa i będzie się opiekować swoją siostrzyczką albo braciszkiem gdy już się uda go przywołać na ten świat:)
  Bardzo proszę – trzymajcie za mnie kciukasy – jest nas tyle, że kto wie czy się nie uda:)
  Ja z całego serca was pozdrawiam,
  Madzia

  #184417

  ninka

  Re: czekam do poniedziałku:)

  No to życzę Ci szybkiego owocu tych działań i cieszę się, że jakoś tak jaśniej zrobiło sie na tym forum. Możemy sobie tutaj pogadać o sprawach, o których „normalne”oczekujące nawet nie maja pojęcia(i lepiej żeby nie miały). Ja też zaczynam jakoś na dniach dni płodne, ale odpuszczę sobie jeszcze ten miesiąc. To max. na który mnie stać.

  Ninka  #184418

  Anonim

  Re: czekam do poniedziałku:)

  Ech szczęściara z Ciebie nie dość że tyle dni wolnego ma to jeszcze tak mile je spożytkuje, życzę zatem owocnych działań i powodzenia. A no i daj znać jak poszło.
  Pozdrowienia

  Kiska

  #184419

  z-kasia1

  Re: czekam do poniedziałku:)

  Trzymam za Ciebie kciuki; daj znać jak coś zakwitnie .

  Kasia

  #184420

  marchewka

  Re: czekam do poniedziałku:)

  Hej, hej!
  Trzymam za Ciebie kciuki z calej siły i wierze, że Twoja wiarą w to, ze bedzie ok, dużo Ci pomoże. Tak trzymaj! A sam fakt, że nie jesteś już taka bezsilna i że mozesz działać na pewno Cię podbuduje psychicznie!

  Pozdrowionka!

  Marchewka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close