czerwona plamka w oczku

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #53647

  ikamona

  od kilku dni mój synek ma czerwoną plamkę na białku oczka. Niepokoję się. Czy to może byc z wysiłku np. podczas płaczu? Miałyście taki przypadek? Przyglądam się teraz uważnie jego oczkom i byc może doszukuje się czegos przesadnie ale mam wrażenie że jego białka nie są idealnie biłąe ale mają wokł tęczówek tak jaby cień, taki sinawy kolor.

  Pewnie pójde do lekarza . Pomóżcie

  Monika i Kajtek (6.06.2004)

  #686498

  rudafretka

  Re: czerwona plamka w oczku

  Mógł sie czymś ukłuć kiedy nie widziałaś, efektem tez byłaby czerwona plamka, mały wylewik. Dla pewności idx do okulisty. Ja mam skłonności do takich wylewów i przybierają one najdziewniejsze kształty, raz plamki, raz plamy. Najczęściej z wysiłku ale tez ze zmeczenia czy nawet jak lekko zatre oko. A u mojej niuni tez są takie sine obwódki i jeszcze ma niebieskie oczy a na teczówce wielka brązową plamę.  #686499

  kaccha

  Re: czerwona plamka w oczku

  Moja Ala miała dużego krwiaczka zaraz po porodzie. To podobno było z wysiłku. Schodziło długo, bo aż 6 tygodni. Ale nie ma już śladu. A sine obwódki też ma.

  Pozdrawiam
  Kasia i Alicja 12.05.2004

  #686500

  monia–82

  Re: czerwona plamka w oczku

  Hm… Dzidzia mojej kolezanki miala czrwona plamke na oczku po porodzie…. Wlasnie z wysilku. Nie wiem czy od placzu rowniez moze sie tak zrobic. Slyszalam, ze moze to tez swiadczyc o wysokim cisnieniu. Lepiej idz do lekarza i to sprawdz.
  Odnosnie otoczki wokol teczowki. Moim zdaniem to zupelnie normalne. Ja sama mam taka otoczke, moja corcia tez. Od tych jej niebieskich oczkow blekit odbija sie na cale bialko…

  Pozdrawiam

  Monika i Styczniowa Majeczka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close