Czerwone plamki? I gorączka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #88214

  bep

  Co to może być. Trzy dni gorączki, biegunka. Byliśmy u pediatry. Wysłała nas na ostry dyżur laryngologiczny. Okazuje się zapalenie ucha – antybiotyki. Potem w szpitalu konsultacja pediatryczna – nic co można określić nazwą konkretnej choroby się nie dzieje. Mamy obserwować Młodego. A dziś od rana (minęło 3 dni) brzuszek i buzia w czerwonych plamkach – ich ilość się zwiększa. No i ogromny czerwony placek na całej długośći linii włosów… Trzydniówka to nie jest bo gorączkuje, a wlaściwie ma stan podgorączkowy. Co to może być? Zaraz lece do pediatry, ale, że do tej w przychodni blisko mam średnie zaufanie to wolę to przekonsultować z Wami…
  Dodam, że podejrzewałam ospę wietrzną, ale Szym się nie drapie…

  Mój Czarodziej

  #1411156

  chilli

  Re: Czerwone plamki? I gorączka

  trzydniowka?

  magda z mlodymi  #1411157

  Anonim

  Re: Czerwone plamki? I gorączka

  A jak te krostki wygladaja?

  Ania

  #1411158

  bep

  Re: Czerwone plamki? I gorączka

  To nie krostki. To czerwone plamki z tendencją do zlewania. Szczególnie przy linni wlosów – jedna wielka czerwona plama. Do tego powiększony jeden węzeł chłonny na potylicy. Podejrzenia już są Oby się nie sprawdzily. Idziemy zweryfikować wczorajszą diagnozę. Bo niby nic groźnego, a jednak mało prawdopodobne.

  Mój Czarodziej

  #1411159

  beamama

  Re: Czerwone plamki? I gorączka

  Różowe plamki z tendencją do zlewania to trzydniówka, albo….różyczka. Trzydniówka wysypuje od głowy w dół, to by pasowało, ale mówisz, że nie…..No ale na różyczkę przecież szczepiłaś….Daj znać co to….

  #1411160

  bep

  Nikt nic nie wie czyli czeski film…

  Do tej pory nie widomo co to było. Może Szpilki ma rację i była to wysypka po trzydniówce, której obraz był zniekształcony przez antybiotyk, może uczulenie na augmentin. Podejrzewano różyczke… ale za szybko Mu przeszło.
  Teraz w kazdym bądź razie jesteśmy zdrowi i oby tak zostało jak najdlużej.

  Mój Czarodziej

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close