cześć wszystkim

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #7312

  ewka

  Strasznie się cieszę ,że jesteście i jest forum. Jestem nowa w tej dyskusji i powiem szczerze że w głowie mi sie miesza od wszystkiego co przeczytałam.
  Ja jestem niemal na począyku. Co prawda cztery inseminacje mam za sobą ale badań – niewiele. Mój lekarz twierdzi , że ze mna wzystko w porządku ,mamy „tylko” za słabe nasienie. Czasami plemników jest więcej ale są mało ruchliwe, a ostatnio odwrotnie mało plemników za to dość ruchliwe. Do tego dochodzi wrogość śluzu. Lekarz twierdzi, że inseminacja to najlepszy sposób w tym przypadku, ale jakoś do końca mnie nie pzekonuje . Jestem po czwartej isminacji ale chyba nic z tego nie wyszło. Nastepnym razem będzie badanie drożnośći, i zobaczymy co dalej.
  W końcu musi nam się udać no nie!!!.

  #132225

  jola

  Re: cześć wszystkim

  Witaj! I wytrwaj w tym optymizmie jak najdłużej, uda się na pewno, nam wszystkim. Jola  #132226

  ewka

  Re: cześć wszystkim

  Cześć Jolu!
  Wiesz, z tym optymizmem u mnie to chyba jak u nas wszystkich – jak na hśtawce. Kończy się z najmniejszym bólem brzucha, a zaczyna chwilkę potem – a może jesze jest nadzieja, może to tylko macicia się powększa. Największego kopniaka dostejemy w dzień okresu ale już po chwli znów się uśmiecham i muyślę nic to , przed nami kolejna szansa. Oczywiście przy założeniu że mamy czym finansować tą kolejną szanse. Może to troche niefortunne mówienie o fianansach kiedy dla każdej z nas dziecko jest najważniejsze i aby zajść w tą upragnioną ciążę zrobimy wszystko ale jednak nawet ten czynnik nas ogranicza. A teraz, mimo że trochę boli mam nadzieję, że kiedy w poniedziałek pójdę do lekarza ( 13 dzien po inseminacji) on powie ” Jest Pani w ciąży”. Czasami mślę, że mam tak opracowany scenariusz, że to nigdy sie nie nie uda.
  I co tu więcej powiedzieć.
  Pozdrawiam Ewka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close