Często powtarzająca się wsyoka temperatura

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #90495

  eli25

  Wszystko zaczęło się latem kiedy Gabryś wylądował w szpitalu z bardzo wysoką temperaturą prawie 40 stopni bez żadnych innych objawów. Miał wtedy słabe wyniki moczu tzn śladowe ilości białka i erytrocyty. Diagnoza infekcja. Dostał antybiotyk i po tygodniu wróciliśmy do domu. Minęły dwa tygodnie i znowu to samo z tym że temperatura była trochę niższa i raz wymiotował. lekarka powiedziała że to jakiś wirus. Minął następny tydzień i znowu temperatura ale tylko przez jeden dzień. Zrobiłam posiew moczu ale nic nie wyszło. We wrześniu zapalenie oskrzeli z wysoką temperaturą, dwa tygodnie w domu i zastrzyki ale wtedy wszystkie dzieci które chodzą z Gabrysiem do przedszkola były chore. Tydzień temu czerwony siusiak trochę krwi temperatura ponad 38 stopni i biedny bardzo płakał przy oddawaniu moczu. Ponieważ była to niedziela pojechaliśmy na pogotowie. Lekarz powiedział że to stan zapalny przepisał jakąś maść i antybiotyk. Z dnia nadzień było coraz lepiej, zaczerwienienie z siusiaka zeszło zaczął normalnie siusiać (ale zauważyłam że zaczął bardzo często sikać czasami nawet co pół godziny) Wczoraj był normalny wesoły bawił się jak zawsze a w nocy znowu temperatura 38. Robiłam okłady i trochę go rozkryłam temp spadła. Jak wstał zmierzyłam 37,5. Mówi że boli go głowa i plecy. Dziewczyny nie wiem już co robić bardzo się boję i strasznie panikuję. Siedzę i wymyślam jakieś głupoty. Co mam robić, do jakiego lekarza prosić skierowanie, jakie badania robić??? Proszę o odpowiedz bedę wdzięczna.

  Julia i

  Edited by Eli25 on 2007/10/20 08:18.

  #1519728

  beamama

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  Robiłaś posiewy moczu, czy tylko ogólne badania?



  #1519729

  eli25

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  robiłam posiew moczu we wrześniu i nic nie wyszło

  Julia i

  #1519730

  ciapa

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  powtórzyłaby badanie moczu i posiew, i przede wszystkim usg nerek, moga byc jakieś zmiany – my mieliśmy przewężenie jakiegos kanalika co owocowała częstym łapaniem zapalneń – dostaliśmy leki, monitorowalismy to i teraz jest ok. Skierowanie miałam od ogólnego.

  Kaśka i Mikołaj

  #1519731

  lilavati

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  Może to zwykłe infekcje przedszkolne, ale na pewno ponownie zrobiła bym wyniki z moczu. Można też zbadać we krwi poziom białka CRP
  Zdrówka Wam życzę

  #1519732

  eli25

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  Byliśmy dziś u naszego lekarza i dostaliśmy skierowanie na ogólne badanie moczu i posiew, jak będą wyniki wtedy będzie wiadomo co dalej. Narazie Gabryś czuje się dobrze nie ma już temperatury ale
  bardzo często woła siusia nawet co 15 minut a ja dalej panikuje 🙁

  Julia i



  #1519733

  olaka

  Re: Często powtarzająca się wsyoka temperatura

  Wygląda na to, że rzecywiście układ moczowy, ale po moich perypetiach z salmonella i bezobjawowym zapaleniem płuc zrobiłabym jeszcze posiew kału w stronę salmonelli i rtg płuc. A może już wszystko w porządku??

  Ola i

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close